ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

كلاه‌كج: از عملكردم راضي نيستم 

كلاه‌كج: از عملكردم راضي نيستم

هافبك پرسپوليس از عملكرد خودش ابراز نارضايتي كرد.

عادل كلاه‌كج پس از شكست 2 بر صفر پرسپوليس مقابل سايپا اظهار داشت: حق ما در اين ديدار به هيچ وجه باخت نبود، چرا كه موقعيت‌هاي زيادي داشتيم كه با بدشانسي از دست داديم.
وي با اعلام اينكه از عملكردم در اين ديدار راضي نيستم؛ ادامه داد: با درد زيادي از ناحيه دنده بازي كردم كه روي عملكردم تأثير زيادي گذاشته بود.
كلاه‌كج تأكيد كرد: روز بد ما و روز خوب سايپا بود. پس از مدت‌ها اين اتفاق افتاد و ما از اينكه سال جديد را با اين نتيجه آغاز كرديم ناراضي هستيم.
وي افزود: نبايد اين نتيجه را به جام حذفي ربط دهيم. ما شايد ليگ را از دست داده باشيم، اما در جام حذفي هنوز شانس اول قهرماني به شمار مي‌رويم.


ویدیو مرتبط :
گوگوش(كج كلاه خان)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

۷۰ درصد «كلاه پهلوی» جلوی دوربین رفت 

سازندگان سریال «كلاه پهلوی» پس از پایان فیلمبرداری در ساوه به شهرك غزالی بازمی‌گردند تا بخش‌های زمستانی مربوط به این لوكیشن را به تصویر در‌آورند.تاكنون ۷۰ درصد «كلاه پهلوی» تصویر‌برداری و سكانس‌های به‌ تصویر درآمده، تدوین اولیه شده‌اند.«كلاه پهلوی» با محور قرار‌دادن ماجرای كشف حجاب از سوی رضاخان، برهه‌ای از تاریخ پرفراز ‌و نشیب ایران را روایت می‌كند.