ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فتح‌الله‌زاده:قلعه نویی یواشکی تمرین می‌کند که من را شکست دهد/رحمتی و نکونام را حفظ می کنیمتمرینات یواشکی قلعه نویی,فهرست فصل آینده استقلال

فتح‌الله‌زاده:قلعه نویی یواشکی تمرین می‌کند که من را شکست دهد/رحمتی و نکونام را حفظ می کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید در تلاش است تا برای فصل آینده تیمی در قواره قهرمانی آسیا تشکیل دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی فتح‌الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص جلسه اش با امیر قلعه نویی که شب گذشته برگزار شد به خبرآنلاین گفت: «شب گذشته با آقای قلعه نویی یک جلسه 3، 4 ساعته داشتیم.

بحث اصلی این جلسه فهرست فصل آینده استقلال بود. امیر پنج بازیکن ایرانی خواسته که سه نفر از آنها را جذب کرده ایم و در آستانه امضا قرارداد با دو نفر دیگر هستیم.

همچنین تلاش می کنیم تا پژمان منتظری را برای فصل آینده حفظ کنیم. می دانیم که پژمان چند پیشنهاد مناسب دارد اما اگر او در استقلال بماند دیگر نیازی به مدافع نداریم.

علاوه بر این به دنبال یک بازیکن در سمت چپ هستیم.»

او ادامه داد: «از آنجایی که قوانین مربوط به بازیکنان خارجی هم تغییر کرده، سعی می کنیم چند بازیکن خارجی باکیفیت را به تیم اضافه کنیم. دیدید که بازیکن با کیفیتی مثل ساموئل را با قیمیت مناسب به استقلال آوردیم و کمک زیادی به ما کرد.»

فتح‌الله زاده در قسمت دیگری از صحبت هایش گفت: «به امیر گفتم که یا خودت و یا کسی که بهش اعتماد داری را به اروپا و آمریکا بفرست تا برای جذب بازیکن اقدام کنند.

اگر بخواهیم برای خرید بازیکن از راه دلال ها وارد شویم، هم قیمت ها بالا می رود و هم کیفیت پایین می آید.

بازیکن خوب و ارزان قیمت در اروپا و آمریکای جنوبی زیاد است اما به شرطی که خودمان این بازیکنان را ببینیم و بپسندیم.»

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مهدی رحمتی و جواد نکونام برای فصل آینده حفظ خواهند شد، گفت: «اسکلت تیم ما خوب است و باید حفظ شود.

رحمتی و نکونام جز گزینه های فصل بعد ما هستند و می خواهیم که آنها را حفظ کنیم. اگر خدا بخواهد سید مهدی در استقلال ماندنی است.

با جواد هم باید صحبت کنیم تا از شرایط او مطلع شویم و با یکدیگر به توافق برسیم.»

او همچنین در مورد حضور استقلال در ادامه رقابت های لیگ قهرمان آسیا گفت: «ما باید تیمی را ببنیدم که در شان استقلال و در قواره حضور در فینال لیگ قهرمانان و حتی قهرمانی آسیا باشد. با وجود مشکلاتی که داریم رسیدن به قهرمانی کار دشواری است اما با حمایت هواداران تمام تلاش خود را برای رسیدن به این افتخار خواهیم کرد.»

فتح‌الله زاده در پایان با لحنی طنزآمیز گفت: «از وقتی قلعه نویی را در پینگ پنگ بردم دیگر با من بازی نکرد. فکر کنم امیر یواشکی تمرین می کند که دیگر به من نبازد!»

او ادامه داد: «شب گذشته آنقدر صحبت کردیم که جلسه مان به زمان شام کشیده شد. باید بگویم که سطح شام من و امیر از دیزی گذشته و به کله پاچه رسیده، البته دیشب آلبالو پلو زدیم!»/خبرآنلاین

 

 

 


ویدیو مرتبط :
قلعه نویی و نکونام آشتی کردند

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

استقلالی‌ها به دنبال فتح‌الله‌زاده و توصیه‌های جالب قلعه‌نویی/ بازگشت رحمتی و نکونامتمرینات تیم استقلال, مهدی رحمتی

استقلالی‌ها به دنبال فتح‌الله‌زاده و توصیه‌های جالب قلعه‌نویی/ بازگشت رحمتی و نکونام

دو بازیکن تیم استقلال که دچار سرماخوردگی شدید شده بودند امروز در تمرین سنگین این تیم شرکت کردند.

تیم استقلال  از ساعت 16:30 امروز به وقت محلی در شهر سئول اولین تمرین سنگین تاکتیکی خود را انجام داد.

در تمرین امروز آبی پوشان سید مهدی رحمتی و جواد نکونام که هر دو دچار سرماخوردگی شدید شده بودند حضور پیدا کرده و با بهبود نسبی در کارهای تاکتیکی حاضر شدند. این دو بازیکن طی یکی دو روز گذشته زیر نظر کادر پزشکی استقلال تحت مداوا قرار داشتند.

*قبل از شروع تمرین سرمربی استقلال شاگردانش را جمع کرد و برای دقایقی با آنها به صحبت پرداخت. وی ضمن تاکید اهمیت بازی روز چهارشنبه خطاب به آنها گفت: این همه سختی کشیده اید و از خانواده‌هایتان دور هستید اما در نهایت باید به هدفی که دارید برسید. استقلال تا به اینجا با کمک خدا و اهل بیت و همت شما به این مرحله رسیده و باید قدر این فرصت را بدانید.

سرمربی استقلال سپس شیوه بازی حریف و صحبت‌های مربوط به جلسه آنالیز امروز صبح را بار دیگر برای بازیکنان تشریح کرد.

*میرشاد ماجدی و علی امیری برای استقبال از فتح‌الله زاده به فرودگاه شهر سئول رفته بودند.

*حمید بابازاده در حاشیه تمرین امروز در خصوص وضعیت مهاجمان اف سی سئول با رحمتی به صحبت پرداخت.

* کادر فنی استقلال در حین تمرین از بازیکنان خواست مواظب باشند تا به یکدیگر آسیب نرسانند.

*احمد جمشیدیان با رفع آسیب دیدگی کاملا به شرایط مسابقه رسیده و کادر فنی استقلال نسبت به عملکرد این بازیکن رضایت دارد.

* بازیکنان در حین تمرین در خصوص زمان ورود فتح الله زاده به اردو از یکدیگر سوال می پرسیدند. برخی از بازیکنان با کنایه می گفتند حاجی کی می سرد پول توجیبی از او بگیریم؟!

*محور اصلی تمرین امروز استقلال که نزدیک به یک ساعت و 45 طول کشید به برنامه‌های تاکتیکی، ارسال از جناحین و فوتبال در دو تیم اختصاص داشت.

استقلالی‌ها فردا مجددا از ساعت 16:45 به وقت محلی تمرین خواهند کرد./فارس