ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

فاولر به مربیگری رو می‌آورد 

 

فاولر به مربیگری رو می‌آورد

 

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس و لیورپول از تیم استرالیایی‌ جدا می‌شود و به مربیگری خواهد پرداخت.

رابی فاولر قصد دارد درماه فوریه (آوایل بهمن ماه سال جاری) اقدام به ترک پذت گلوری کند.

این گلزن 35 ساله عنوان کرده به کشورش بازخواهد گشت تا در سطوح پایین برای مدت کوتاهی به بازی بپردازد. در کنار آن، علاقمندبه گذراندن دوره‌های مربیگری است تا پس از آویختن کفش‌هایش، وارد این حیطه شود.

این بازیکن مجرب که از سال 1996 تا 2002 برای تیم ملی انگلیس 26 بازی انجام داد و 7 گل زد، پیش‌تر برای لیدزیونایتد، منچسترسیتی کاردیف سیتی و بلکبرن بازی کرد.


ویدیو مرتبط :
رابی فاولر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پسری که بدون هیچ زحمتی پول بدست آورد ! 

 

داستان


پسر كوچكی، روزی هنگام راه رفتن در خیابان، سكه‌ای یك سنتی پیدا كرد. او از پیدا كردن این پول ، آن هم بدون هیچ زحمتی، خیلی ذوق زده شد. این تجربه باعث شد كه او بقیه روزها هم با چشمان باز سرش را به سمت پایین بگیرد و در جستجوی سكه های بیشتر باشد.

 


او در مدت زندگیش، 296 سكه 1 سنتی، 48 سكه 5 سنتی، 19 سكه10 سنتی، 16 سكه 25 سنتی، 2 سكه نیم دلاری و یك اسكناس مچاله شده یك دلاری پیدا كرد. یعنی در مجموع 13 دلار و 26 سنت.

 


در برابر به دست آوردن این 13 دلار و 26 سنت، او زیبایی دل انگیز طلوع خورشید ، درخشش 31369رنگین كمان و منظره درختان افرا درسرمای پاییز را از دست داد . او هیچ گاه حركت ابرهای سفید را بر فراز آسمان ها در حا لی كه از شكلی به شكلی دیگر در می‌آمدند، ندید . پرندگان در حال پرواز، در خشش خورشید و لبخند هزاران رهگذر، هرگز جزئی از خاطرات او نشد.