ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: مجیدی در حال پختن نان سنگک!


ستاره محبوب استقلالی ها كه برای دیدن بازی استقلال - گسترش فولاد تبریز به ورزشگاه آزادی رفته بود، عكسی جالب در اینستاگرام خود منتشر كرده است. در این تصویر فرهاد مجیدی در حال گذاشتن خمیر در تنور نانوایی سنگك است.

خبرآنلاین: ستاره محبوب استقلالی ها كه برای دیدن بازی استقلال - گسترش فولاد تبریز به ورزشگاه آزادی رفته بود، عكسی جالب در اینستاگرام خود منتشر كرده است. در این تصویر فرهاد مجیدی در حال گذاشتن خمیر در تنور نانوایی سنگك است.

عکس: مجیدی در حال پختن نان سنگک!


ویدیو مرتبط :
سنگک هم سنگک قدیم!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بااخراج مجیدی برنامه هایمان به هم خورد.سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران،گفت: مي توانستيم برنده بازي باشيم اما با اخراج مجيدي برنامه هايمان تغيير کرد.به گزارش ايرنا،"عبد الصمد مرفاوي" بعد از تساوي تيم هاي فوتبال استقلال و صباي قم،اظهار داشت: در مجموع بازي دشواري را مقابل صبا انجام داديم اگر در اين ديدار پر فشار گل زود هنگامي از صبا دريافت نمي کرديم، روندبازي غير از اين بود.

 

وي افزود: به جز درگيري نيمه اول و در صحنه اي که گل خورديم بازي دراختيار ما بود اما تغيير برنامه هايمان درنيمه دوم باعث شد فشار تيم ما روي حريف کمتر شود وبه همين دليل بازيکنان براي جبران نتيجه تلاش زيادي را بکار بردند.سرمربي استقلال تاکيد کرد: در نيمه دوم نيز موقعيت هاي زيادي داشتيم که به خوبي از آنها استفاده نکرديم.درمجموع مي توانستيم برنده باشيم که متاسفانه نتوانستيم به اين مهم نرسيديم .

 

وي درباره نيمه دوم اين بازي نيز گفت: برغم اين که يک بازيکن کمتر داشتيم با تلاش دو برابر بازيکنان،کار خودمان را انجام داديم ضمن اين که کيفيت بازي در اين نيمه نيز پايين تر آمد.مرفاوي با ابراز نارضايتي از عملکرد داور، يادآور شد:اشتباهات داوري کاملا آشکار بود و از اين بابت بسيار ناراحتيم.

 

وي ادامه داد: اميدوارم اين موضوع ديگر تکرار نشود و مسوولان به آن رسيدگي کنند.من همانند بعضي ها نيستم که در برنامه هاي زنده تلويزيوني حاضر شوم و با ارايه فيلم هاي مختلف از داوري، نتيجه را توجيه کنم.

 

سرمربي استقلال در پاسخ به سووالي مبني بر ارزيابي اش از مهاجمان اين تيم گفت:‌از عملکرد تمام بازيکنانم راضي هستم، رضا عنايتي بعد از حضورش در زمين تمام برنامه هايي را که مي خواستيم انجام داد.

 

وي سهم هواداران را در جبران نتيجه، 50 درصد دانست و گفت :‌جبران اين نتيجه را 50 درصد مديون هواداران هستيم آنها زحمت زيادي کشيدند و تا آخربازي ازما حمايت کردند متاسفانه نتوانستيم جواب محبت آنها را با پيروزي بدهيم.

 

مرفاوي درخصوص اخراج مجيدي نيز گفت: چيزي از مشکل اين داور با مجيدي نمي دانم اما معتقدم وي نبايست کارت زرد اول را مي گرفت.ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و صبا قم از هفته سيزدهم ليگ برتر عصر جمعه در ورزشگاه آزادي با نتيجه مساوي يک بر يک به پايان رسيد.