ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس: لحظه مصدومیت علیرضا حقیقی


علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان که در بازی های جام ملت های آسیا از ناحیه کتف مصدوم شد، به احتمال زیاد برای رفع مصدومیت خود عمل جراحی انجام دهد.

طرفداری: علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان که در بازی های جام ملت های آسیا از ناحیه کتف مصدوم شد، به احتمال زیاد برای رفع مصدومیت خود عمل جراحی انجام دهد. این تصویر نیز مربوط به لحظه مصدومیت این بازیکن می باشد.

عکس: لحظه مصدومیت علیرضا حقیقی


ویدیو مرتبط :
مصدومیت رضا حقیقی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مصدومیت نگران کننده علیرضا حقیقی


دروازه‌بان ملی پوش ایران در تیم فوتبال اسپورت کوویلیای پرتغال مصدوم شد.

ایسنا: دروازه‌بان ملی پوش ایران در تیم فوتبال اسپورت کوویلیای پرتغال مصدوم شد.

علیرضا حقیقی که از زمان انتقالش به تیم اسپورت کوویلیا در لیگ دسته یک پرتغال به دروازه بان ثابت این تیم تبدیل شده، شب گذشته مصدوم شد.

حقیقی که مثل بازی های گذشته در ترکیب اصلی تیمش برای دیدار با "تروفنسه" قرار داشت، هنگام گرم کردن خود پیش از شروع بازی از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شدید شد و دیگر نتوانست به کار خود ادامه دهد.

به همین خاطر پدرو تابوردا دروازه بان ذخیره اسپورت کوویلیا در این بازی درون دروازه تیمش قرار گرفت اما شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که حقیقی مجبور شد با پای مصدومش دوباره در ترکیب قرار بگیرد.

در دقیقه 72 تابوردا دروازه بان اسپورت کوویلیا با مرتکب شدن خطا روی بازیکن حریف، علاوه بر تقدیم یک ضربه پنالتی به تیم میزبان دومین اخراجی تیمش لقب گرفت تا حقیقی در دقایق باقی مانده به جای او در دروازه قرار گیرد. این ضربه پنالتی تبدیل به گل شد تا تیم تروفنسه در خانه خود با یک گل پیش بیفتد.

البته این پایان اتفاقات عجیب این بازی نبود و در دقیقه 86، ادگار دیگر بازیکن اسپورت کوویلیا هم پس از امبالو و تابوردا کارت قرمز گرفت تا

یاران حقیقی 8 نفره شوند. با این حال بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود تروفنسه به پایان رسید.

در حال حاضر تیم فوتبال پورتو "ب" در صدر لیگ دسته یک پرتغال قرار دارد و اسپورت کوویلیا هم در این لیگ 22 تیمی، پانزدهم است.

قرار است حقیقی امروز از پای مصدومش MRI بگیرد تا میزان آسیب دیدگی اش مشخص شود.