ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عکس جنجالی نیمار در حال سیگار کشیدن!


انتشار عکسی از ستاره برزیلی بارسلونا در حال سیگار کشیدن، برایش حسابی دردسرساز شده است.

آی اسپورت:  نیمار ستاره فوتبال برزیل که بعد از محرومیت در بازیهای کوپا آمریکا مجبور به ترک اردوی این تیم شد، حالا با یک جنجال تازه رو به رو شده است.

به تازگی عکسی منتشر شده که نیمار یا فردی مشابه او را در حال سیگار کشیدن نشان می دهد. انتشار این عکس با انتقادهای شدید علیه نیمار در شبکه های اجتماعی همراه بوده طوری که او مجبور شد در صفحه فیسبوک خود در این مورد توضیح دهد و بگوید این فرد، بدل او است نه خودش: « این نیکو است، بدل من، که شما در حال سیگار کشیدن او را می بینید. او پسر خیلی خوبی است. اما نکته مهمتر؛ این عکس برای سال 2013 است. هر چیزی را که در اینترنت می بینید باور نکنید.» نیکو بدل نیمار و دوست اوست که در چند تیزر تبلیغاتی در کنار او دیده شده است.

عکس جنجالی نیمار در حال سیگار کشیدن!


ویدیو مرتبط :
کریس در حال سیگار کشیدن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عکس جنجالی / ستاره فوتبال در حال سیگار کشیدن لو رفتاخبار,اخبارورزشی,نیمار

انتشار عکسی از ستاره برزیلی بارسلونا در حال سیگار کشیدن، برایش حسابی دردسرساز شده است.

نیمار جونیور پس از محرومیت از بازی های جام ملت های آمریکا، از شیلی به اسپانیا بازگشته است.

 

تصویر زیر از ستاره برزیلی که در اسپانیا گرفته شده، دست به دست در فضای مجازی می چرخد و مایه دردسر وی شده است.

 

نیمار در واکنش به این تصویر در صفحه مجازی خود نوشت: «هرچیزی که در اینترنت می‌بینید را باور نکنید. این فرد سیگاری من نیستم. من هیچ وقت علاقه‌ای به کشیدن سیگار نداشته‌ام.»

اخبار,اخبارورزشی,نیمار