ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عمران زاده: با پیروزی بر الریان، به هواداران استقلال عیدى مى دهیمتیم فوتبال استقلال , حنیف عمران زاده , استقلال

 

مدافع تیم فوتبال استقلال امیدوار است در آستانه پایان سال ۹۰، بازیکنان این تیم بتوانند عیدى قابل قبولى به هواداران بدهند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حنیف عمران زاده درباره دیدار استقلال مقابل قطر، اظهار داشت: «براى کسب برد به قطر خواهیم رفت و هواداران منتظر یک بازى خوب از استقلال باشند. نمایشى که در دیدار مقابل ذوب آهن و الاتفاق داشتیم نشان داد بازیکنان ما تجریه زیادى در بازی هاى بین المللى دارند و مى توانند به عناون یک مدعى مطرح باشند. ما با شرایط خوبى به قطر مى رویم و مى خواهیم با دست پر برگردیم.»

وى ادامه داد: «الریان از جمله تیم هاى خوب قطر است که از بازیکنان خارجى زیادى در ترکیب خود سود مى برد و ما باید مقابل این تیم با تمرکز کامل به میدان برویم. هر چند که مصدومان تاثیرگذارى مثل تیموریان و جبارى داریم و برهانى هم شاید بخشیده نشود اما بقیه بازیکنان هم چیزى کمتر از آنها ندارند. تنها تفاوت بازیکنان فیکس و ذخیره استقلال این است که نیمکت نشینان فقط کمتر فرصت بازى پیدا کرده اند.»

عمران زاده افزود: «در بهمن ماه، بازی هاى حساس و سرنوشت سازى را در پیش رو داریم. بازى با الریان، فینال جام حذفى و همه بازی هاى لیگ که دیگر در حد یک فینال حساس هستند. مى خواهیم در آستانه سال جدید به هواداران عیدى بدهیم و با نتایج خوبى که مى گیریم سال 90 را به خوبى و خوشى به پایان برسانیم. به نظر من استقلال این پتانسیل را دارد که در هر 3 جام موفق باشد.»


ویدیو مرتبط :
گل سوم استقلال توسط حنیف عمران زاده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عمران زاده: از هواداران،مدیران،مربیان وبازیکنان استقلال عذرمی خواهماخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عمران زاده

مدافع آبی پوشان می گوید برای کمک به تیم بزرگ استقلال انگیزه زیادی دارد و تمام اعضای استقلال را مانند خانواده اش دوست دارد.

به گزارش کاپ،حنیف عمران زاده هفته پر هیاهویی را پشت سر گذاشت اما حالا از انگیزه، انرژی و روحیه بالایی برخوردار است تا در بازیهای باقی مانده به استقلال کمک کند.


عمران زاده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، صحبت هایی در همین خصوص مطرح کرده که در ادامه می خوانید:


* پس از دربی در تمرین ها حضور نداشتی ! دلیلش چه بود ؟
- به خاطر باخت در دربی، همه مجموعه استقلال و هواداران و از جمله خودم خیلی ناراحت بودیم. هواداران هم به شدت از ما انتقاد میکردند. تا چند شب نمیتوانستم بخوابم و اعصابم به هم ریخته بود. در تمرین قبل از بازی با فولاد هم آقای مظلومی پرسید چرا ناراحتی که من هم جریان را گفتم. از ایشان خواستم مدتی به من استراحت بدهد و در بازی با فولاد حضور نداشته باشم تا از نظر روحی ریکاوری کنم و به شرایط مطلوب برسم. در راه بودم که آقا فرزاد با من تماس گرفت و گفت در لیست بازی با فولاد نیستم. شب هم که اعلام شد که در اختیار باشگاه هستم. در ادامه جلسه بسیار خوبی با مدیر عامل باشگاه آقای افشارزاده داشتم که ایشان به من روحیه داد و کمکم کرد.


* در این مدت تمرین هم داشتی ؟
-بله، هر روز زیر نظر دکتر نوروزی و خانم محمدی تمرین میکردم که از آنها بسیار ممنونم. یک اتفاق هم عصر شنبه افتاد، دیدم آقا فرزاد تماس گرفت و بعد گوشی را داد آقا فرهاد. آقا فرهاد پیش از این هم 2 با من به طور کامل صحبت کرد و خیلی آرامم کرد. شنبه هم مفصل با من صحبت کرد و از ایشان بسیار ممنونم. من اشتباه کردم و حالا هم از هواداران ، مدیران ، مربیان و بازیکنان تیم عذر خواهی میکنم.


* از نظر روحی در شرایط مطلوبی هستی ؟
- صد در صد. هم از لحاظ روحی و هم جسمی بسیار خوب و سرحال هستم و انگیزه بالایی دارم تا به تیم محبوبم کمک کنم.


* با کسی که مشکلی نداری ؟ ایا شنیدی که باشگاه شما را جریمه کرده است ؟
- به هیچ وجه. من با همه بازیکنان و مربیان استقلال دوست هستم و کوچک ترین مشکلی با شخصی ندارم. مشکلی هم با جریمه باشگاه ندارم و می پذیرم.


* مصاحبه ای هم داشتی که در آن به اتفاق پیش آمده معترض شده و گفتی ناگفتنی ها را خواهی گفت. برخی رسانه ها هم عامل غیبت تو را اشخاص دیگری عنوان کردند .
- نه ، من خیلی ناراحت بودم و در حالت عصبانیت آن مصاحبه را انجام دادم. کنترلم را از دست دادم و نباید این کار را می کردم . استقلال خانه من است و بازیکنان و مربیان این تیم مانند اعضای خانواده من هستند . این حرفها نبود و همه واقعیت این بود که آقای مظلومی مرا به دلیل مشکلات روحی و بی انگیزگی از حضور در تمرینات محروم کرد و شخص دیگری در این موضوع دخیل نبوده است . مطرح کردن این گونه شایعات کذب و تحلیل ها توسط ذهن های بیمار و بعضی از رسانه های مغرض انجام می شود .