ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عمران‌زاده: خلعتبری‌ از دفاع تیم ملی رد شود تا ببینیم چه کاره است!/ میداوودی خیلی انگیزه داردعمران‌زاده,خلعتبری‌,مصاحبه جدید با حنیف عمران زاده

رحمتی در جا خالی دادن ضعیف‌تر از من است/ دربی فقط ۳ امتیاز دارد
عمران‌زاده: خلعتبری‌ از دفاع تیم ملی رد شود تا ببینیم چه کاره است!/ میداوودی خیلی انگیزه دارد

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: خلعتبری اول از دفاع تیم ملی رد شود و بعد که به رحمتی رسید ببینیم چه کاره است.

حنیف عمران‌زاده در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با استقلال خوزستان و اظهارات محمدرضا خلعتبری صحبت‌های زیر را انجام داد:


دیدارتان هم که به تعویق افتاد؟
دست آقای تاج درد نکند چون اگر قرار بود پنجشنبه بازی کنیم فشار زیادی را باید تحمل می‌کردیم. البته فکر می‌کنم اگر بازی با راه‌آهن یک روز عقب می‌افتاد خیلی به نفع ما می‌شد ولی در هر صورت این تصمیم هم باعث شد تا از لحاظ روحی و بدنی شرایطمان بهتر شود.

بازی سختی هم در خوزستان دارید؟
صد در صد همینطور است، استقلال خوزستان در وهله اول یک مربی خوب دارد و از ترکیب تیمی جوان و با تجربه‌ سود می‌برد. دو، سه استقلالی هم در آن تیم حضور دارند که مبعلی و میداودی هستند و فکر می‌کنم میداودی برای این مسابقه خیلی انگیزه داشته باشد و قطعاً‌ کار سختی مقابل او داریم.

 فکر می‌کنی هدف کادر فنی با توجه به دیدار هفته بعد سه امتیاز است؟‌
ما باید از همه بازی‌ها سه امتیاز بگیریم دیگر بازی داخل و یا خارج از خانه برایمان فرقی ندارد و باید به نتیجه مطلوب برسیم.

ظاهراً مجیدی هم به خاطر مصدومیت به این بازی نمی‌رسد؟
همینطور است، البته خسرو حیدری هم کم استراحت کرده و کادر فنی به خاطر اینکه این بازیکن هم بعد از مصدومیتش مرتب فوتبال بازی کرده به او استراحت داده است.

جریان این شوخی های تو با رحمتی در تمرینات چیست. چند روز پیش رحمتی به سمت تو نیزه پرتاب کرد.
 بارها گفته ام که من و رحمتی خیلی با هم صمیمی هستیم. چند سال هم اتاق بودیم و با هم رفت و آمد خانوادگی هم داریم. من به او می گویم پسرم ولی او بیشتر تاکید دارد به من بگوید پسرم. نیزه را به سمت من زد که من جا خالی دادم. کلا من جا خالی دادنم خوب است. هر چه دوست دارد به من می‌گوید من هم جا خالی می دهم.ولی اتفاقا جا خالی دادن او خوب نیست!


بگذریم. هفته بعد هم که دربی دارید‌؟
این بازی اسمش دربی است ولی سه امتیاز بیشتر ندارد. قبول دارم که تماشاگران هر دو تیم روی این مسابقه حساس هستند و پیروزی در این بازی برایشان مهم است.

حتماً شنیده‌ای که خلعتبری مدعی شده اگر 5دقیقه بازی کند به رحمتی گل می‌زند.
واقعاً؟ حتماً خلعتبری شوخی کرده است، چون او با رحمتی خیلی رفیق است.

اما به هر حال رفاقت در جای خود و کُری درون زمین هم جای خود را دارد؟
مهدی رحمتی این روزها هم شرایط روحی خوبی دارد و هم عملکردش خوب بوده است. خودش هم می‌داند که در بازی دربی چه حساسیتی روی پست او وجود دارد و من هم همانطور که در همه شرایط زندگی‌اش به او کمک کرده‌ام در آن بازی هم به رحمتی کمک می‌کنم اما باید بگویم خلعتبری اول از مدافعان تیم ملی عبور کند بعد از آن تازه به رحمتی می‌رسد! (با خنده)

یعنی مدافعان استقلال اجازه خودنمایی به او را نمی‌دهند؟
(باز هم می‌خندد).خلعتبری اول از مدافعان تیم ملی بگذرد بعد که به رحمتی رسید ببینیم چه کاره است./فارس

 

 


ویدیو مرتبط :
گل میلاد میداوودی به تیم ملی قطر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محرومیت 2 تا 6 جلسه ای برای خاطیان دربی/ حنیف عمران زاده،عالیشاه و خیلی های دیگراخبار,اخبار ورزشی,فوتبال  ایران

بازیکنانی که در دربی پایتخت با یکدیگر درگیر شده اند شاید از دو تا شش جلسه محروم شوند.

به گزارش خبرآنلاین؛دربی هشتادم با برتری یک بر صفر به نفع پرسپولیسی ها به پایان رسید.این اتفاق در حالی افتاد که حاشیه های پس از پایان بازی و درگیری بین سوشا مکانی،حنیف عمران زاده،امید عالیشاه،امیر حسین صادقی و ....تمامی ندارد.

در ماده 54 قانون کمیته انضباطی که اشاره به درگیری در داخل زمین دارد آمده است که هر یک از بازیکنان و مقامات رسمی تیم که در دعوا و درگیری شرکت کنند و با طرف مقابل درگیر شوند از دو تا شش جلسه محروم و یا 50 میلیون ریال جریمه نقدی می شوند.»

حالا باید دید که کمیته انضباطی چه تصمیمی در این مورد می گیرد.آیا بازیکنان محروم می شوند و آیا...

 اخبار  ورزشی  - خبر  آنلاین