ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عقیلی: توقعات از تیم قهرمان بالاست


مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان تأکید کرد، این تیم در پانزدهمین دوره لیگ برتر کار دشواری پیش‌رو خواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم: هادی عقیلی پاسخگوی سؤالاتی مختلفی در مورد تیم سپاهان اصفهان، اردوی این تیم در ترکیه، رقبای زردپوشان اصفهانی برای قهرمانی در لیگ برتر و ... شد.

اردوی ترکیه چطور بود؟

این اردو مانند اردوهای سال‌های گذشته بود و فرقی با اردوهای قبلی نداشت. ما از بازی‌های دوستانه تجربیاتی به دست آوردیم که قطعاً در طول مسابقات لیگ به کارمان می‌آید. در یک بازی حریف را دست‌کم گرفتیم، در یک مسابقه به حریف‌مان احترام گذاشتیم و در یک بازی هم موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست رفت.

آیا سپاهان نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است؟

تیم ما تغییراتی چندانی نداشت. در فصل نقل‌وانتقالات دو نفر از سپاهان جدا شدند و دو نفر هم به تیم ما پیوستند. فعلاً معلوم نیست که سپاهان چه تغییراتی از لحاظ فنی خواهد داشت. در بازی‌های لیگ مشخص خواهد شد که قوی‌تر شده‌ایم یا خیر. با این حال باید بگویم که امسال کار بسیار سختی داریم.

چرا؟

ما قهرمان شدیم و توقعات از تیم قهرمان همیشه بالاست. امسال حریفان ما به خوبی خود را تقویت کرده‌اند و چند تیم قوی بسته شده‌اند.

استقلال و پرسپولیس هم جزو این تیم‌ها هستند؟

وضعیت پرسپولیس و استقلال در طول فصل مشخص می‌شود. این دو تیم همیشه با یکسری مشکلات روبه‌رو هستند و از الان نمی‌توان در مورد آنها قضاوت کرد.

اصلی‌ترین حریف سپاهان برای قهرمانی چه تیمی است؟

همان مدعیان پارسال، امسال هم مدعی خواهند بود. شاید تیم‌های دیگری هم اضافه شوند. فعلاً زود است بخواهیم در این مورد صحبت کنیم.

فکر می‌کنی سپاهان در چه پست‌هایی ضعف دارد؟

اسکلت اصلی تیم حفظ شد و فکر می‌کنم مثل پارسال تیم خوبی بسته شده است. حالا باید وارد مسابقات شویم تا نقاط ضعف و قوت تیم مشخص شود.

در مورد اولتیماتوم کمیته انضباطی مبنی بر حذف تیم‌های بدهکار از لیگ برتر چه صحبتی داری؟

این تصمیم کمیته انضباطی هیچ‌وقت عملی نخواهد شد. مهم این است که وقتی چنین بحثی مطرح می‌شود، ضمانت اجرایی داشته باشد. اگر قرار باشد این حکم اجرا شود، باید تمام تیم‌ها از لیگ کنار گذاشته شوند. طرحی که کمیته انضباطی قرار است آن را اجرا کند، اشتباه است. همه تیم‌ها به‌صورت بدهکار وارد بازی‌ها می‌شوند و در همان ابتدا 20 یا 30 میلیارد ندارند. باید بازی‌ها برگزار شود تا تیم‌ها صاحب درآمد شوند.


ویدیو مرتبط :
توقعات بی جای زن همسایه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عقیلی: غلبه بر قهرمان آسیا خیلی شیرین بود 

 

 

 

لیگ برتر , تیم , بازیکنان , اخبار,فوتبال

 

 

 

مدافع ایرانی العربی گفت: «برد مقابل السد به اندازه 6 امتیاز ارزش داشت و با این برتری برای دیدارهای بعدی روحیه خوبی گرفتیم.»

هادی عقیلی پس از اینکه شب گذشته به عنوان کاپیتان 90 دقیقه تیمش را در دیدار مقابل السد از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر قطر همراهی کرد در مورد پیروزی یک بر صفر العربی به سایت این باشگاه گفت: «پیروزی مهمی را به دست آوردیم. بردی که به اندازه 6 امتیاز ارزش داشت و از این پس کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بیشتری بازی‌های آینده را ادامه دهیم.»

وی ادامه داد: «دیدار با السد با توجه به فشارهایی که روی تیم العربی قرار داشت بازی بسیار سنگین و سختی برای ما محسوب می‌شد اما مهم‌ترین هدف مان در این رقابت کسب هر 3 امتیاز بود که خوشبختانه به این مهم رسیدیم.»

عقیلی تأکید کرد: «السد نیز که به تازگی عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورده با بازیکنان بزرگ و مربی مطرح خود در این دیدار به دنبال پیروزی و بازگشت به صدرجدول بود که در نهایت با برتری ما آنها نتواستند به هدف خود برسند.»

کاپیتان العربی که تیمش باید کمتر از یک ماه دیگر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود در این مورد گفت: «اگر مانند دیدار با السد باشیم می‌توانیم در تمام دیدارهای پیش رو برنده از زمین بیرون بیایم ضمن اینکه این موضوع می‌تواند انگیزه و روحیه بازیکنان را برای حضور در آسیا بیش از پیش افزایش دهد.»