ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عصبانیت مجری زن تلویزیون از شکست های استقلالاخبار,اخبار ورزشی, آزاده نامداری


 اخبارورزشی  - برید با آقای امیرخان بحث کنید؛
عصبانیت مجری زن تلویزیون از شکست های استقلال

مجری معروف تلویزیونی اعلام کرد که از شکست های پیاپی استقلال خسته شده است.

به گزارش جام نیوز، آزاده نامداری پس از شکست استقلال در جام حذفی از ذوب آهن و حذف این تیم، بسیار عصبانی به نظر می رسد. وی که همواره در برنامه هایش برای پرسپولیسی ها کری می خواند و در صفحات اجتماعی نیز این کار را پیگیری می کرد این بار دیگر شانه خالی کرده است.

نامداری با انتشار عکسی با توپ در اینستاگرامش نوشت: «سلام و صبح همه بخیر، البته الان ظهره، صبح با صدای یه رعد و برق هولناک از جام پریدم و دیدم داره تگرگ میباره، کلی ذوق کردم. خدایا شکرت.. من و این توپ روابط خوبی داشتیم. الان ولی دیگه ریختم به هم، بعد باخت از ذوب آهن می خوام جای فوتبال برم سراغ یه ورزشی که توش اینقدر نبازیم...»

 وی ادامه داد: «از بس با پرسپولیسیا بحث کردم سرماخوردگیم دو برابر شد، درسته استقلال ذاتا سروره.اما من یکی دیگه نیستم.. برید با آقای امیرخان بحث کنید.. روز عالی متعالی»


 اخبار ورزشی  - جام نیوز


ویدیو مرتبط :
عصبانیت مجری شبکه خبر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تشکر مجری زن تلویزیون از بازیکن استقلال؛ عکساخبار,اخبار فرهنگی,باشگاه استقلال

 

اخبار فرهنگی - تشکر مجری زن تلویزیون از بازیکن استقلال؛ عکس

یکی از مجریان صدا وسیما از آرش برهانی تشکر کرد.

به گزارش جام نیوز، آزاده نامداری، یکی از مجریان شناخته شده صدا و سیما، لحظاتی قبل با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: مراسم خیریه، جایی که حال آدم توش خوب میشه... این سه تار ارزشمند استاد علیزاده است که برای کمک بفروش رسید، درضمن بی نهایت ممنونم از آقای معتمدی،،،کامران تفتی وآرش برهانی که درخیریه کلی کار خیر کردن...مرسی.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,باشگاه استقلال

 اخبار فرهنگی - جام نیوز