ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عسگری: كرار در مسایل انضباطی سابقه‌دار است؛ گذشت نمی‌كنیم 

 

عسگری: كرار در مسایل انضباطی سابقه‌دار است؛ گذشت نمی‌كنیم

 

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کرار جاسم در مسایل انضباطی سابقه‌دار است، گفت: شکایت از این بازیکن را پیگیری می‌کنیم و گذشت نخواهیم کرد.

حسین عسگری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد سفرش به خارج از کشور و انتقادهایی که از او در این زمینه شد، گفت: سه روز در ایران نبودم اما سوالم این است که آیا در این مدت مشکلی پیش آمد؟ کاری از داوران عقب افتاد؟ برخی که دشمن داوری هستند این مسایل را پررنگ جلوه می‌دهند. در سه هفته‌ای که لیگ برتر با حضور من برگزار شده مشکل خاصی در زمینه داوری نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: سابقه نداشته که لیگ برتر سه هفته بدون مشکل را پشت سربگذارد مشکلی که در آن داور اشتباه تاثیری گذاری داشته باشد. دستمزد من باید این باشد که به دلیل سفر سه روزه که از سوی فیفا در مالزی برگزار شد این مسایل مطرح شود؟

سرپرست کمیته داوران تاکید کرد: پیش از سفرم تمام کارهای مربوط به دو هفته داوری را در لیگ برتر و لیگ دسته اول انجام داده‌ام و اکنون برای مسابقه روز شش اسفند من کار خاصی پس از بازگشتم انجام نداده‌ام.

عسگری با اشاره به اظهارات جاسم کرار بازیکن عراقی تیم تراکتورسازی  علیه داوران ایرانی به فارس گفت: ما در مورد محمد خاکپور که از اهالی خوش اخلاق و خوشنام فوتبال ایران است در این زمینه گذشت نکردیم و قانون را اجرا کردیم چه برسد به جاسم کرار که در مسایل انضباطی سابقه‌دار هم هست.

وی افزود: بازیکنان عراقی در ایران فقط عزت و احترام می‌بینند و پول فراوان می‌گیرند و با این وجود و شرایطی که در کشورشان هست از داوران ایرانی انتقاد می‌کنند. ما از این بازیکن به کمیته انضباطی شکایت می‌کنیم زیرا یکی از وظایف کمیته داوران حمایت از داوران است. داور دیدار تراکتورسازی و ملوان مشکلی نداشت و ناظر داوری مسابقه هم این موضوع را تایید کرده است.

عسگری یادآور شد: این حرف‌ بازیکن تراکتورسازی فقط به دلیل گرفتن امتیاز برای تیمش است وگرنه دلیل دیگری وجود ندارد که او علیه داوری حرف بزند. ما گزارش این مصاحبه را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارایه می‌کنیم و کمیته انضباطی برابر مقررات با این بازیکن رفتار خواهد کرد.


ویدیو مرتبط :
كرار العاشقین‬

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

گوینده با سابقه رادیو و تلویزیون در گذشت


مهران دوستی، گوینده باسابقه رادیو و تلویزیون، صبح امروز شنبه در ۵۹ سالگی به علت بیماری قلبی درگذشت.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: مهران دوستی که سال گذشته پس از انجام جراحی قلب به حرفه خود بازگشته و اجرای برنامه "کافه رادیو" در رادیو جوان را از سر گرفته بود، صبح امروز پنجشنبه تسلیم اراده حضرت حق شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مهران دوستی متولد 3 بهمن ۱۳۳۵ در رویان (بلده - علمده) شهر نور مازندران بود و با وجود تحصیل در رشته مکانیک و مهندسی آب در امریکا، سال 1360 به کشور بازگشت و گویندگی در رادیو را آغاز کرد.

مهران دوستی دچار مرگ مغزی شد

دوستی در دوران دفاع مقدس با صدای گرم و پرطنینش اطلاعیه‌های ارتش را در رادیو می‌خواند و در 35 سال فعالیت حرفه ای، در بسیاری از برنامه های رادیویی و تلویزیونی به گویندگی و اجرا پرداخت.

"کافه رادیو" یکی از برنامه های ویژه رادیو جوان بود که مهران دوستی به مدت 15 سال اجرای آن را بر عهده داشت.یادداشت فرزاد حسنی برای درگذشت مهران دوستی


پارسینه، متن یادداشت فرزادحسنی برای درگذشت مهران دوستی را به شرح زیر منتشر کرد.

هر کسی را دوست داشتم بهار از من گرفت!

امشب بالای تخت رفیقم ایستادم، در سکوت اتاق بی صدا گریه کردم

به خدا سخت است برای کسی که صدای روزگارش بوده بی صدا گریه کنی!

به خدا سخت است!

دلم می خواست بغلش کنم، همانطور که در استودیو های رادیو دستم را به دورش حلقه میکردم و تنومندیش نمی گذاشت ، دو دستم به هم برسد. ولی این بار نمی شد. نمی شد عزیزم را در آغوش بگیرم!

گرم ترین صدای رادیو ایران بر روی تختش خاموش شد!

مهران ترجیح داد چشمش را باز نکند

مهران مرگ مغزی شد

مهران رفت! هر کسی را دوست داشتم بهار از من گرفت

رفیق! استاد! خداحافظ...

مهران دوستی ، خداحافظ همین حالا.