ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

عبدی برای دوره مربیگری به انگلستان می‌رود


عضو هیأت مدیره پرسپولیس که دارای بالاترین مدرک مربیگری فوتبال اروپا است، برای حضور در کارگاه‌های سالانه، اسفند ماه راهی انگلستان خواهد شد.

مشرق: حسین عبدی که دارای مدرک حرفه‌ای مربیگری اروپا از اتحادیه فوتبال انگلستان است، همه ساله باید در کارگاه‌هایی که برگزار می‌شود، شرکت کند. این دوره‌ها هم از این جهت که آخرین اطلاعات و دستاوردها در جریان آن منتقل می‌شود، اهمیت دارد و هم اینکه مربیان حاضر در آن با توجه به مدرکی که دارند، امکان فعالیت در بالاترین سطح فوتبال اروپا را خواهند داشت.

کارگاه‌ها قرار است طی روزهای 15 تا 17 اسفند (5 تا 7 مارس) برگزار شود و پیشکسوت و عضو هیأت مدیره پرسپولیس به این منظور قصد دارد 13 اسفند راهی انگلستان شود و به این منظور طی روزهای اخیر با حضور در ادارات مختلف در تدارک این سفر بوده است.


ویدیو مرتبط :
دوره مربیگری بـریتنی اسپـیرز

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اسكولاری:برای مربیگری تیم برزیل وقت ندارم 

 

 

اسكولاری: برای مربیگری تیم ملی برزیل وقت ندارم

 

اسكولاری: برای مربیگری تیم ملی برزیل وقت ندارم

سرمربی اسبق برزیل گفت: برای هدایت این تیم فعلا وقت ندارم.

به نقل از روزنامه اوگلبو، لوئیس فلیپه اسكولاری عنوان كرد: اكنون مسئولیت هدایت و رهبری تیم پالمیراس را برعهده گرفته‌ام و بخاطر مسائل خانوادگی قادر به فعالیت در خارج از كشور یا پستی همچون سرمربی تیم ملی نیستم. بدین ترتیب برای هدایت تیم برزیل فعلا وقت ندارم.

وی كه تا چندی پیش هدایت تیم بنیادكار ازبكستان را برعهده داشت و در جام جهانی 2002 تیم كشورش را به مقام نخست رساند، افزود: قراردادم با پالمیراس تا سال 2012 است. تا آن هنگام نسبت به این تیم متعهد هستم. پس از آن تاریخ شاید بتوانم در تیمی دیگر مثل تیم ملی فعالیت كنم.

فدراسیون فوتبال برزیل پس از حذف تیم ملی این كشور در مرحله یك چهارم‌نهایی جام‌جهانی و كناره‌گیری كارلوس دونگا، چند مربی را در نظر دارد كه یكی از این افراد اسكولاری 61 ساله و مجرب است.