ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

طلای سنگین وزن کشتی فرنگی جهان به کوبا رسیداخبار,اخبار ورزشی , کشتی فرنگی

 

اخبار ورزشی - طلای سنگین وزن کشتی فرنگی جهان به کوبا رسید

مدال طلای سنگین وزن کشتی فرنگی جهان به میاین لوپز از کوبا رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان کشتی‌گیران کوبا و ترکیه در فینال وزن 130 کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان میاین لوپز از کوبا موفق شد با نتیجه 2 بر صفر رضا کایالپ از ترکیه را شکست داده و گردن‌آویز طلا در سنگین وزن کشتی فرنگی جهان را از آن خود کند.

همچنین هیکی نابی از استونی و بلال ماخوف از روسیه به مدال برنز مشترک دست یافتند.

بهنام مهدی‌زاده نماینده سنگین وزن ایران نیز با ارائه یک نمایش ضعیف و دور از انتظار در این رقابت‌ها با باخت مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفت.

اخبار ورزشی - ایسنا

 


ویدیو مرتبط :
کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛ رضایی و کابررا از کوبا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بیابانگرد هم به مرحله یک هشتم نهایی کشتی فرنگی قهرمانی جهان رسید/شکست علیزاده در گام نخستباخار کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان

بیابانگرد هم به مرحله یک هشتم نهایی کشتی فرنگی قهرمانی جهان رسید

فرنگی کار وزن 66 کیلوگرم ایران با پیروزی در دور دوم رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت.

به گزارش ایسنا، در روز پایانی کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان در بوداپست مجارستان، افشین بیابانگرد در مرحله دوم وزن 66 کیلوگرم، با نتیجه‌ 4 بر یک مارک مادسن از دانمارک را شکست داد و راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد.

بیابانگرد باید در مرحله بعد به مصاف تاماش لورینچ، نایب قهرمان المپیک لندن از مجارستان برود.

پیش از این امیر علی‌اکبری در وزن 120 کیلوگرم با پیروزی بر حریف اوکراینی خود به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته بود و باید با ائورن، نفر سوم المپیک لندن کشتی بگیرد. تا دقایقی دیگر نیز هادی علیزاده پورنیا در وزن 74 کیلوگرم برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف مارک مادسن از دانمارک خواهد رفت.

شکست علیزاده در گام نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان

فرنگی کار وزن 74 کیلوگرم ایران رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان را با شکست آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، در روز پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان در بوداپست مجارستان، هادی علیزاده پورنیا پس از استراحت در دور اول وزن 74 کیلوگرم، در مرحله دوم با نتیجه‌ 4 بر صفر به مارک مادسن، نفر دوم جهان در سال 2009 از دانمارک باخت و باید منتظر صعود این کشتی‌گیر به فینال باشد تا برای کسب مدال برنز، بخت خود را در گروه شانس مجدد آزمایش کند.

پیش از این امیر علی اکبری در وزن 120 کیلوگرم با پیروزی بر حریف اوکراینی و افشین بیابانگرد در وزن 66 کیلوگرم با غلبه بر کشتی گیر دیگری از اوکراین به مرحله یک‌هشتم نهایی راه یافته بودند.
ایسنا