ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

شیث: ملالی نیست، دانشگاه هم می‌روم 

 

شیث: ملالی نیست، دانشگاه هم می‌روم

 

شیث هنوز هم می‌گوید هیج چیز به او ابلاغ نشده است.

در حالی که رئیس کمیته انضباطی رسما اعلام کرده رای خود درباره شیث را صادر نموده و نزد هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است، شیث رضایی می‌گوید هیچ ابلاغیه‌ای برای شرکت در جلسه کمیته انضباطی یا رای محکومیت به دستش نرسیده است.

وی ادامه می‌دهد که این روزها دوباره رفتن به دانشگاه را از سر گرفته و سعی دارد به زندگی عادی بازگردد.


ویدیو مرتبط :
شیث و فرهاد و شیطنت وشیرجه شیث

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فرهاد دانشجو: شهریه‌های دانشگاه آزاد زیاد نیست فرهاد دانشجو,سخنان فرهاد دانشجو,شهریه‌های دانشگاه آزاد,اخبار,اخبار دانشگاه ,

 

فرهاد دانشجو: شهریه‌های دانشگاه آزاد زیاد نیست

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد منابع مالی جدید سعی خواهد شد تخفیف‌های ویژه برای دانشجویان ایجاد شود اما دانشجویان و خانواده‌ها باید قدری صبور باشند زیرا این طرح نزدیک به 2 سال کار می‌برد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه شهریه‌های دانشگاه آزاد زیاد نیست، گفت: شهریه‌های دانشگاه آزاد حتی کمتر از رقم شهریه دبستان‌های غیرانتفاعی است.

 

به گزارش مهر، فرهاد دانشجو در حاشیه حضور در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده سعی داریم تمامی کارکنان نیمه وقت و تمام وقت دانشگاه را ساماندهی کرده و طی یک دوره 2 ساله با دستگاه‌ها و دانشگاه‌های دولتی برابری کنیم.

 

وی با اشاره به تخفیف شهریه‌های دانشجویان گفت: شهریه‌های دانشگاه آزاد اسلامی زیاد نیست اما می‌دانیم توان مردم برای پرداخت این شهریه‌ها نیز اندک است. اگر شهریه‌های دانشگاه را با یک دبستان غیرانتفاعی مقایسه کنید خواهید دید این رقم حتی کمتر از رقم ثبت‌نام این گونه دبستان‌ها است.

 

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد منابع مالی جدید سعی خواهد شد تخفیف‌های ویژه برای دانشجویان ایجاد شود اما دانشجویان و خانواده‌ها باید قدری صبور باشند زیرا این طرح نزدیک به 2 سال کار می‌برد.

 

دانشجو درباره واحد آکسفورد دانشگاه آزاد نیز تاکید کرد که دانشگاه آزاد آکسفورد تعطیل نشده بلکه تعلیق شده است. دولت انگلیس از دانشگاه خواسته تا حساب‌های دانشگاه را ببندند و اگر تا یک ماه بسته نشود حساب‌های دانشگاه بلوکه خواهد شد و امکان استفاده از آن نخواهد بود به همین خاطر رئیس واحد آکسفورد اعلام کرده که در شرایط کنونی بهتر است فعالیت دانشگاه تعلیق شود.

 

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: تمام فعالیت‌های دانشگاه آزاد آکسفورد تعلیق شده و تمام کسانی که آن جا کار می کردند ماموریتشان خاتمه یافته است. بدون شک تعلیق تا زمانی که این حرکت سیاسی و غیرمنطقی دولت انگلیس ادامه پیدا کند، جریان دارد،  اگر چه در حال رایزنی هستیم تا دانشگاه بتواند در آینده ای نزدیک کار خود را از سر گیرد./عصرایران