ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

سریال تکراری پرسپولیس در نقل و انتقلات


تیم پرسپولیس که نقل و انتقالات این فصل را بسیار خوب شروع کرد در حال از دست دادن گزینه‌های مدنظر برانکو ایوانکوویچ است.

خبرگزاری میزان: پرسپولیسی ها که با جذب علیرضا بیرانوند با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات شدند، این روزها شرایط جالبی ندارند و اگر کمی بییشتر در جذب بازیکن تعلل کنند شاید شاهد سریال تکراری تمدید قرارداد بازیکنانی که در لیست مازاد سرمربی قرار دارند باشیم.

درست است که علیرضا بیرانوند یکی از بهترین صیدهای چند فصل اخیر سرخپوشان پایتخت است اما مدیران این تیم می دانند که در فصل نقل و انتقالات باید با سرعت بیشتری عمل کرد زیرا سایر تیم‌ها هم برای جذب بازیکنان مدنظر خود بیکار ننشستند.

برانکو ایوانکوویچ نام شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، وحید امیری، مهدی ترابی، کاوه رضایی و یک مهاجم کروات را به مدیران تیمش برای تقویت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تحویل داده که شاید اگر پرسپولیس با فرمان سال‌های قبل خود جلو برود با هیچ یک از آنها نتواند قرارداد امضا کند.

به طور مثال اگر خلیل‌زاده و خالد شفیعی به جمع شاگردان برانکو اضافه نشوند به طور حتم محسن بنگر در این تیم ماندنی خواهد شد. البته زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت سید جلال حسینی به جمع سرخپوشان به گوش می رسد که هنوز در این خصوص هیچ چیز قطعی نشده است.

از طرفی دیگر جذب وحید امیری در اولویت برانکو قرار دارد اما باشگاه استقلال هم شانس نسبتا زیادی برای اضافه کردن امیری به تیم خود دارد. در خصوص کاوه رضایی هم دقیقا همین موضوع وجود دارد و احتمال دارد که این مهاجم مد نظر سرخپوشان بزودی آبی پوش شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در فصول گذشته بارها در جذب بازیکنان مد نظر سرمربیان خود نا موفق ظاهر شده و باید دید آیا امسال هم سریال تکراری سال‌های گذشته برای این تیم تکرار می‌شود یا خیر؟


ویدیو مرتبط :
گزارشی از اخرین روز نقل انتقلات لیگ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پایان تکراری داستان استعفا/ تا پای جانم به پرسپولیس خدمت می‌کنماخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

پایان داستان استعفا

رویانیان در جمع هواداران: تا پای جانم به پرسپولیس خدمت می‌کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع هواداران این تیم گفت: تا پای جانم در پرسپولیس خدمت می‌کنم.

به گزارش  فارس محمد رویانیان که در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشت به همه هواداران اعلام کرد که قصد هیچگونه صحبتی درباره استعفایش ندارد و به همین دلیل علیرغم درخواست مکرر هواداران و لیدرها ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد اما پس از گذشت دقایقی دوباره به ورزشگاه درفشی فر برگشت و دقایقی در بین هواداران و لیدرها حضور پیدا کرد.

یکی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از سوی هواداران خطاب به رویانیان گفت: شما برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اید و همه دوست دارند در این تیم بمانید تا حاصل دسترنج خود را بگیرید ، هیچکس دوست ندارد پرسپولیس بدون رویانیان باشد.

رویانیان در پاسخ به این اظهارات گفت: تا پای جانم در کنار شما و در پرسپولیس هستم.

این صحبتهای رویانیان با تشویق شدید هواداران روبرو شد.

با توجه به صحبتهای امروز رویانیان مشخص شد که استعفای او از مدیرعاملی پرسپولیس کاملا منتفی است./فارس