ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

سایت استقلال کلمه «نفیس» را حذف کرد!


سایت باشگاه استقلال کلمه نفیس را از خبر روز گذشته خود حذف کرد.

خبرگزاری فارس: روز گذشته سایت باشگاه استقلال خبری را روی خروجی خود قرار داد مبنی بر اینکه یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه هدایای نفیسی را به بازیکنان این تیم اهدا کرده است اما برخی از بازیکنان استقلال بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان نسبت به این هدایا که شامل هندزفری و شارژ موبایل بود واکنش نشان داده و از اینکه این هدایا نفیس اعلام شده بود ابراز گلایه کردند.

این خبر در روی خروجی خبرگزاری های رسمی و سایت های خبری منتشر شد اما امروز به دلیل اتفاقاتی که روز گذشته در میکسدزون ورزشگاه آزادی رخ داد مسئولان سایت کلمه نفیس را از خروجی خود پاک کرده اند و به نظر می رسد برای اطمینان به اخباری که روی خروجی سایت باشگاه استقلال قرار می گیرد تامل بیشتری کرد.


ویدیو مرتبط :
صحنه پنالتی بازی پاس کلمه و استقلال فاریاب

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توضیح سایت استقلال در باره عکس فتوشاپی 

 

 

توضیح سایت استقلال در باره عکس فتوشاپی

 

با گذشت 2 هفته از داربی پایتخت، حواث روی داده در آن بازی هنوز محل مناقشه است و عکس صحنه گل مردود پرسپولیس همچنان خبرساز است!

سایت رسمی باشگاه استقلال درباره عکس صحنه گل پرسپولیس در دربی که در روزنامه استقلال جوان چاپ شده بود، توضیحاتی ارائه کرد: "هرچند در برنامه اخیر 90، دکتر فتح‌اله‌زاده مدیریت باشگاه استقلال توضیحات کاملی را پیرامون شبه عده‌ای مبنی بر فتوشاپی بودن عکس صفحه نخست روزنامه استقلال جوان داد ولیکن ظاهرا این مساله تبدیل به استفاده ابزاری برای برخی از عزیزان شده است. اولاً همچنان ثابت نشده است که عکس مورد نظر فتوشاپی بوده است یا خیر! ثانیاً اگر هم چنین موردی اثبات شود،‌این مساله ارتباطی به روزنامه استقلال جوان و باشگاه استقلال ندارد چرا که این عکس برگرفته شده از دو سایت رسمی کشور است و باشگاه استقلال و روزنامه استقلال جوان در آن دخل و تصرفی نداشته‌اند.

در ضمن علی دایی مورد احترام باشگاه استقلال است ولی نباید فراموش کرد ایشان نیز با لحاظ اشتباهات داوری قهرمان ایران شدند و اشتباهات داوری جزء لاینفک فوتبال است ضمن آنکه در سال جاری هرگز اشتباهات داوری به سود استقلال نبوده و اگر هم مساله‌ای بوده مورد اجماع کلیه کارشناسان داوری نبوده است".