ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

رضا حقیقی قطعا از پرسپولیس جدا می شود


من تصمیمم را گرفته‌‌ام تا نیم‌فصل از پرسپولیس دور باشم و از مجموعه باشگاه پرسپولیس هم تشکر می‌کنم و امیدوارم مسوولان باشگاه این حق را به من بدهند و شرایطم را سریعاً آماده کنند تا بتوانم به تیم دیگری بروم.

فیفا دی: رضا حقیقی، بازیکن مصدوم پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی باشگاهش می‌گوید: «شرایط باشگاه متأسفانه شرایط خوبی نیست و سیاسی هم که بازداشت شده و در این شرایط کسی به پرسپولیس کمک نمی‌کند اما امیدوارم سیاسی هرچه زودتر از بازداشت بیرون بیاید چرا که پرسپولیس نیاز مبرمی به بازیکن دارد و فعالیت‌ تیم‌ها در نیم‌فصل همانند یک مسابقه است و هر تیمی که بتواند شرایط بهتری را فراهم کند می‌تواند موفق‌تر باشد اما در پرسپولیس به تنها چیزی که فکر نمی‌شود یارگیری است.»

حقیقی درباره شرایط خودش هم می‌گوید:

    متأسفانه امسال بدترین سال من در پرسپولیس بود. از همان ابتدای فصل باشگاه به تعهداتش عمل نکرد و مالیاتی در حدود 320 میلیون تومان برای من دردسرساز شده و باعث شده که ممنوع‌الخروج شوم و حتی به دلیل اینکه این مالیات پرداخت نشده حکم توقیف اموال من آمده است. این مسائل شرایط را برای من بسیار سخت کرده و از لحاظ روحی روانی در شرایط خوبی نیستم و به تنها چیزی که فکر نمی‌کنم فوتبال است. فکر می‌کنم همین مساله باعث شد تا مصدوم شوم.

هافبک دفاعی سرخ‌ها دوباره از جدایی حرف می‌زند: «من پرسپولیس را دوست دارم و به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم این بود که روزی بخواهم از این تیم جدا شوم اما الان شرایط به گونه‌ای است که اختیار در دست من نیست و بحث مالیات برای من دردسرساز شده و باور کنید شب‌ها خواب درست هم ندارم و باید هرچه زودتر مشکلاتم حل شود.»

حقیقی ادامه می‌دهد: «من برای این تعطیلات برنامه‌ریزی کرده بودم که همراه با خانواده‌ام به کربلا بروم اما ممنوع‌الخروجی من از این مساله جلوگیری کرد. همه این مسائل دست به دست هم داد که همه چیز به هم بریزد. من 650 میلیون تومان از پول سال قبلم را طلبکارم و الان هم که به صورت هفتگی پول می‌دهند چون من مصدوم بودم هفته پیش به همه پول دادند اما به من ندادند و این یک بی‌احترامی به من است چرا که من در خیابان مصدوم نشدم بلکه برای پرسپولیس آسیب دیدم. »

وی درباره تصمیمش برای جدایی می‌گوید:

    من تصمیمم را گرفته‌‌ام تا نیم‌فصل از پرسپولیس دور باشم و از مجموعه باشگاه پرسپولیس هم تشکر می‌کنم و امیدوارم مسوولان باشگاه این حق را به من بدهند و شرایطم را سریعاً آماده کنند تا بتوانم به تیم دیگری بروم. من از 10 تیم داخلی پیشنهاد دارم اما می‌خواهم درست فکر کنم و تیمی را انتخاب کنم که در کورس قهرمانی باشد.

حقیقی گفته به استقلال نمی‌رود و ظاهرا مقصد او پدیده مشهد است تا در شهر خودش بازی کند.


ویدیو مرتبط :
کلیپ پرسپولیس و ( علیرضا حقیقی)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عزیز محمدی: دیدار پرسپولیس و سپاهان قطعا برگزار می‌شود 

عزیز محمدی: دیدار پرسپولیس و سپاهان قطعا برگزار می‌شود

 

رئیس سازمان لیگ برتر تاکید کرد دیدار امروز تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان از هفته شانزدهم لیگ برتر برگزار خواهد شد و انجام این مسابقه تحت تاثیر آلودگی هوای تهران نخواهد بود.

عزیز محمدی صبح امروز دوشنبه در خصوص احتمال لغو دیدار امروز پرسپولیس و سپاهان به دلیل شدت یافتن آلودگی تهران گفت: این مسابقه امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و وضعیت هوا تاثیری در برگزاری این مسابقه نخواهد داشت.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان ازهفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر ساعت 15 امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.