ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

دخه‌آ: پیشنهاد رئال را بررسی خواهم کرد


دروازه‌بان شماره یک شیاطین سرخ بریتانیا با پیشنهاد اخیر مادرید وسوسه شده و بررسی آن را تکذیب نکرده است.

خبرگزاری فارس: داوید دخه‌آ در جریان اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا از طریق وکیل خود با باشگاه رئال مادرید در تماس است و در حالی که می داند کیلور ناواس با مصدومیت اخیر خود مقامات رئال مادرید را نگران کرده، پیشنهاد نجومی مادرید را بررسی می‌کند.

دخه‌آ به خبرنگار مارکا گفته است: پیشنهاد رئال مادرید را بررسی خواهم کرد، چرا نباید برای آینده خود نگران باشم؟ من در منچستریوناتید هیچ مشکلی ندارم و احساس آرامش می‌کنم اما این باشگاه حرفه‌ای نیز به من حق می‌دهد تا حرفه‌ای رفتار کنم.

باشگاه رئال مادرید در حالی که می‌داند منچستربرای تمدید قرارداد دخه‌آ پیشنهاد 26 میلیون یورویی ارایه کرده، به وکیل این دروازه‌بان آماده رقم 35 میلیون یورویی پیشنهاد کرده است.


ویدیو مرتبط :
واکنش های افسانه ای دخه آ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیشنهاد رئال برای خرید اوزیل رد شد 

 

 

پیشنهاد رئال برای خرید اوزیل رد شد

 

پیشنهاد رئال برای خرید اوزیل رد شد

در حالی که در بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ همه چشم‌ها به میدان بود، خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال داشت بر سر خرید مسعود اوزیل مذاکره می‌کرد.

ملی‌پوش جوان آلمانی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی خوش درخشید و چندین باشگاه اروپایی از جمله مادرید به دنبال خرید او هستند.

بالدانو در بین دو نیمه بازی، به خبرنگار شبکه ZDF گفت علاقه رئال به اوزیل جدی است: «بله، برای او پیشنهادی داده‌ایم.»

با این حال کلاوس آلوفس، مدیر ورزشی وردر برمن گفته این پیشنهاد چندان قابل توجه نبوده: «پیشنهاد آنها ارزش چانه‌زنی نداشت.»

بالدانو گفته بود که خریدهای رئال مادرید تمام نشده، هر چند که آنها تاکنون 63 میلیون یورو خرج بازیکنانی مانند ریکاردو کاروالیو، آنخل دی‌ماریا و سامی خدیرا کرده‌اند.

اوزیل هم رسما اعلام کرده که با باشگاهی صحبت نکرده است. این در حالی است که گفته می‌شود بارسلونا بر سر قیمت او به توافق رسیده (این خبر در آلمان به شدت تکذیب شد) و منچستر یونایتد هم به دنبال پیشنهادی برای خرید اوست.

ژوزه مورینیو پس از دیدار گفت که امیدوار است رئال مادرید به دنبال خرید اوزیل باشد: «او بازیکن خیلی خوبی است و خیلی خوشحال خواهم شد اگر به ما بپیوندد. مربی آنها گفته نه، اما باید ببینیم چه می‌شود. اگر او بیاید عالی می‌شود.»

گفته می‌شود حداقل 25 میلیون یورو لازم است تا برمن راضی به فروش یکی از ستاره‌هایش شود. این در حالی است که قرارداد او خرداد آینده به پایان می‌رسد.