ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

دایی در صبا ماندنی شد


دوستان علی دایی به عنوان حامیان مالی جدید باشگاه صبا با مسئولان استانداری قم توافق کردند و این مربی هم در صبا ماندنی شد.

خبرگزاری تسنیم: وضعیت باشگاه صبای قم در نهایت مشخص شد و دوستان علی دایی به عنوان حامیان مالی جدید این باشگاه با استانداری قم به توافق رسیده و تفاهم نامه‌ای را به امضا رساندند.

با تغییرات صورت گرفته در باشگاه صبا و آمدن دوستان علی دایی به عنوان حامیان مالی جدید این باشگاه، صبا با سرمربیگری علی دایی در لیگ شانزدهم شرکت خواهد کرد.


ویدیو مرتبط :
تشویق علی دایی در بازی با صبا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

علی دایی در راه آهن ماندنی شد


پس از توافق با راه آهن،قطعا دیگر نام علی دایی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس مطرح نخواهد بود.

خبرآنلاین: پس از توافق با راه آهن،قطعا دیگر نام علی دایی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس مطرح نخواهد بود.

علی دایی با مالکان باشگاه راه آهن به توافق رسید. در حالی که در روزهای گذشته نام علی دایی به عنوان یکی از گزینه های هدایت پرسپولیس مطرح بود این مربی شب گذشته با مالکان باشگاه راه آهن به توافق رسید و در لیگ برتر دوازدهم روی نیمکت این تیم زرد پوش خواهد نشست.

این اتفاق در حالی افتاده است که پس از توافق با دایی تمرینات راه آهنی ها از فردا آغاز خواهد شد.