ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

داوید ویا: برد چک، اصلا آسان نبود 

 

داوید ویا: برد چک، اصلا آسان نبود

 

داوید ویا، مهاجم تیم ملی اسپانیا گفت پیروزی بر جمهوری چک در مرحله گروهی رقابتهای یورو2012 اصلا کار آسانی نبوده ولی به خاطر دو گلی که به ثمر رساند بسیار خوشحال است.

"یاروسلاو پلاسیل" بازیکن چک در دقیقه 29 تیمش را پیش انداخت ولی داوید ویا در دقیقه 69 بازی را به تساوی کشید و تنها 3 دقیقه بعد از روی نقطه پنالتی اسپانیا را از میهمانش جلو انداخت.

ویا گفت: حریف جمعه شب ما سرسخت بود و این بازی،بازی سختی بود. آنها به اولین گل بازی رسیدند و کار ما را سخت کردند ولی ما خوب بازی کردیم؛ هرچند که پتر چک چندین فرصت گلزنی ما را مهار کرد.»

ویا ضمن ابراز امیدواری نسبت به روند پیروزی تیمش گفت:« ما نباید همین جا متوقف شویم. باید در بازی بعدی مان مقابل لیتوانی پیروز شویم و قبل از آن لازم است که استراحت کنیم.»

داوید ویا با زدن 2 گل در دیدار با چک و در مجموع تعداد 46 گل ملی خود را به صدر جدول برترین گلزنان تیم ملی اسپانیا رساند.


ویدیو مرتبط :
ایران اصلا تحریم نبود،بود ؟!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بازتاب جهانی پنالتی پیرلو؛ اصلا چیپ نبود!پنالتی پیرلو , ضربات پنالتی

 

نقطعه عطف بازی ایتالیا - انگلیس را طراح درجه یک تیم ملی ایتالیا رقم زد؛ بازیکنی که در ضربات پنالتی در مقابل جست و خیزهای جو هارت گلر انگلیس پنالتی خود را به زیبایی هرچه تمام تر وارد دروازه سه شیرها کرد.

این یک ضربه عالی و ارام بود که عادل فردو سی پور را به شدت به وجد آورد؛ پنالتی ای که نقش اصلی را در بازسازی روحیه ایتالیایی ها و البته از دست رفتن برتری رقیب داشت.  در بازی ایتالیا - انگلیس  ، ماریو بالوتلی - آندره پیرلو- انتونیو نوچه رینو و الساندرو دیامانتی برای ایتالیا در ضربات پنالتی گل زدند و استیون جرارد و وین رونی گلهای انگلیس را ثبت كردند . ریكاردو موتولیو از ایتالیا و همچنین اشلی یانگ و اشلی كول از انگلیس این ضربات را هدر دادند تا در نهایت ایتالیا با نتیجه چهار بردو به برتری دست یابد و حریف المان در نیمه نهایی شود.

در این بین بعد از بازی همه درباره پنالتی پیرلو حرف می زنند ؛ او با یک ضربه چیپ طوری دروازه هارت را باز کرد که روی هاجسون سرمربی انگلیس هم به تشویق او پرداخت و در کنفرانس مطیوعاتی آخر بازی از وی گفت. این سئوال اکثر خبرنگاران از پیرلو هم بود که او تاکید کرد با این شگرد روحیه انگلیسی ها را به هم ریخته است.

تیم ایتالیا پنجشنبه شب هفته جاری در مرحله نیمه نهایی مقابل آلمان قرار خواهد گرفت و پیرلو با ادامه درخشش مقابل آلمان این شانس را دارد که حتی بهترین بازیکن جام باشد . این دیدار در شهر ورشو پایتخت لهستان برگزار خواهد شد.

دیگر بازی مرحله نیمه نهایی چهارشنبه شب هفته جاری میان تیم های اسپانیا و پرتغال برگزار می شود

 

پنالتی پیرلو , ضربات پنالتی

منبع:سایت گل