ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

خوزه،فكرحضوردراولدترافوردراازسرت بيرون كن 

 

 خوزه،فكرحضوردراولدترافوردراازسرت بيرون كن

 

توصيه ايندپنديت به آقاي خاص:

خوزه، فكر حضو در اولدترافورد را از سرت بيرون كن

يك روزنامه پرتيراژ انگليس به سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا توصيه كرد در انديشه هدايت منچستريونايتد نباشد.

با توجه به اظهارات فرگوسن، خوزه مورينيو بايد فكر مربيگري در اولدترافورد را از سرش بيرون كند.
اين نشريه ساعاتي پس از آنكه سرآلكس فرگوسن، مربي اسكاتلندي 24 سال اخير منچستريونايتد شايعه كناره‌گيري از مقامش را تكذيب كرد، چنين مطلبي را منتشر كرد.

ايندپنديت نوشت: با وجود 68 سال سن، فرگوسن هنوز هم تشنه كار و فعاليت است و به اين راحتي از مقام خود دور نخواهد شد. مورينيو (آقاي خاص) هم كه خواب و خيالاتي براي جانشيني وي داشت، ‌بايد از اين افكار فاصله بگيرد و در پي حضور در تيمي ديگر باشد.
هفته قبل فرگوسن در اظهارات خود احتمال داده بود در پايان فصل آينده، از مقامش كناره بگيرد اما روز گذشته اعلام كرد قصد بازنشستگي ندارد...../تحلیل:فارس


ویدیو مرتبط :
دعا كن قلیون بكش حال كن ما رو هم دعا كن.!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تمرین پرسپولیس با حضور "مانوئل خوزه" شروع شد/ باقری و کرمانی مقدم نیامدنداز صبح امروز در درفشی‌فر؛

تمرین پرسپولیس با حضور "مانوئل خوزه" شروع شد/ باقری و کرمانی مقدم نیامدند

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز پنجشنبه در تمرین این تیم حاضر شد و کارش را به صورت رسمی آغاز کرد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 9:30 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد و "مانوئل خوزه" سرمربی جدید سرخپوشان با لباس ورزشی در آن حضور یافت.

بازیکنان و اعضای کادر فنی از ساعت 8:30 وارد ورزشگاه شدند و ابتدا جلسه‌ای را با محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه برگزار کردند. پس از آن بازیکنان وارد زمین شدند و زیر نظر مانوئل خوزه و دستیارانش تمرینات خود را آغاز کردند.

از کادر فنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس فقط محسن عاشوری و فرهاد چیذری در تمرین امروز حضور دارند. به نظر می‌رسد با آمدن سرمربی جدید، جدایی نادر باقری و مرتضی کرمانی مقدم دو دستیار عاشوری قطعی است.

طبق روزهای گذشته، امروز هم هواداران اجازه ورود به ورزشگاه را نیافتند. کمتر از 100 تماشاگر پشت درهای بسته ایستاده‌اند تا بلکه فرصت حضور آنها روی سکوها فراهم شود.

یکی از دستیاران مانوئل خوزه کار گرم کردن و اجرای تمرینات را برعهده دارد./مهر