ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

حمله هواداران آبی به سرپرست پرسپولیس


هواداران استقلال با دیدن سرپرست باشگاه پرسپولیس به خوردوی او حمله کردند.

خبرگزاری تسنیم: علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس زمانی که امروز (دوشنبه) قصد داشت وارد وزارت ورزش و جوانان شود، با هواداران معترض استقلال روبه‌رو شد. این افراد به سمت خودروی سرپرست باشگاه پرسپولیس هجوم برده و ضرباتی را به خودروی طاهری وارد کردند.

آنها با صدای بلند به طاهری گفتند: تو و وزیر ورزش پرسپولیسی باعث بدبختی‌های استقلال هستید.

یکی از هواداران استقلال هم پلاکارد «وزیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم، نمی‌خواهیم» را روی شیشه خوردوی سرپرست باشگاه پرسپولیس قرار داد.


ویدیو مرتبط :
شیرجه بازیکنای استقلال به سمت هواداران جلوی چشم هواداران پرسپولیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حمله سرپرست پرسپولیس به کی روشاخبار,اخبارورزشی,محمد پنجعلی


 اخبار ورزشی - حمله سرپرست پرسپولیس به کی روش؛ سرمربی تیم ملی ایرانی باشد

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فوتبال ایران با کارلوس کی‌روش دستاورد خاصی نداشته است و شرایط طوری پیش رفته که مردم فکر می‌کنند سرمربی تیم ملی، وزیر ورزش ایران است.

 محمد پنجعلی درباره وضعیت قرارداد کارلوس کی‌روش و مبهم بودن آینده نیمکت تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: «من از روز اول هم گفتم مشکل فوتبال ما با کی‌روش حل نمی‌شود. وقتی ما استادیوم و زیرساخت مناسب نداریم کی‌روش چه کار می‌خواهد انجام بدهد؟»

وی با تاکید بر اینکه تیم ملی با مشکلات زیادی به جام جهانی اعزام شد، گفت: «کی‌روش کار خاصی در تیم ملی انجام نداده است. فقط در بازی برگشت با کره جنوبی بود که تیم ملی نتیجه خوبی گرفت و البته آن هم یک معجزه بود. در آن بازی هم 90 دقیقه دفاع کردیم و در عین ناباوری کره را شکست دادیم.»

سرپرست پرسپولیس خاطرنشان کرد: «مشکل فوتبال ما معلوم است. در این چند سال کدام تیم باشگاهی ما تا مرحله نیمه نهایی یا نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده است؟ کدام تیم و باشگاه استادیوم استاندارد و به روز دارد؟ آیا استقلال و پرسپولیس از خودشان استادیوم دارند؟ چه چیز ما حرفه‌ای و درست و حسابی است؟»

 پنجعلی افزود: «حالا کی‌روش فوتبال ما را با این شرایط می‌بیند. همه فکر می‌کنند او وزیر ورزش و جوانان است که درباره همه چیز نظر می‌دهد برای اینکه او را بیهوده بزرگ کرده‌اند. ما در جام جهانی سه باخت آوردیم و برگشتیم. در جام جهانی تاکتیک خاصی به جز دفاع کردن نداشتیم.»

 وی تصریح کرد: «البته نه کی‌روش مشکل دارد و نه شخص دیگری. تفکری که بر فوتبال ما حاکم است آن را به این روز انداخته است.»
 
سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که "اگر کی‌روش سرمربی تیم ملی نباشد، چه فردی می‌تواند این پست را بر عهده بگیرد"؟ گفت: «من می‌گویم سرمربی تیم ملی ایرانی باشد ولی همان امکانات و شرایطی که برای کی‌روش در نظر می‌گیرند به سرمربی ایرانی هم بدهند.»

 پنجعلی یادآور شد: «چطور ما در همه چیز می‌گوییم ایرانی‌ها توانمند هستند. چطور دانشمندان ایرانی به همه چیز می‌رسند. هواپیمای بدون سرنشین می‌سازیم و خیلی مسائل دیگر ولی در فوتبال از این استعدادها و توانمندی‌ها نداریم؟»
 
وی تاکید کرد: «برای درست شدن فوتبال اول باید تفکر و امکانات را درست کرد. باید فوتبال را تعطیل کنیم یا یک پروسه 10، 12 ساله را طی کنیم. باید از کشورهایی که از نظر فرهنگی، آب و هوایی و فوتبالی شبیه به ما هستند الگوبرداری کنیم. بیاییم کره جنوبی و ژاپن را الگو قرار دهیم. به نظرم فوتبال را چند سال تعطیل کنیم بهتر از این است که "کجدار و مریز" فعالیت کنیم.»


 اخبار ورزشی - مهر