ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

حمله خداداد به فوتبالیست هایی که نمی توانند دو نفر را دریبل کنند و باید به رسانه ها پول دستی بدهند!اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عزیزی

مهاجم طلایی سال های نه چندان دور فوتبال ایران درباره رایگان بودن مسابقات فوتبال معتقد است: رایگان بودن مسابقات برای چند هفته جذاب است.

به گزارش خبرآنلاین؛ «گروهی از نسل بازیكنان فعلی فوتبال كشور را شما رسانه‌ها دچار توهم و خودبزرگ‌بینی كرده‌اید.» این جمله خداداد عزیزی قابل تأمل است.

 

حماسه‌ساز ملبورن درخصوص رفتار عجیب و غریب برخی فوتبالیست‌های این نسل می‌گوید: بعضی از این‌ها باید یك چیزی دستی بدهند به رسانه ها تا اسم و عكس‌شان منتشر شود، آن‌وقت با اعتماد به نفس كذایی می‌گویند صلاح نمی‌دانم مصاحبه كنم! مسلماً خود شما رسانه‌ها در گستاخ شدن آنها نقش دارید. وقتی 20 نفر روزی 20 دفعه به یك جوان كه فهم بالایی ندارد، زنگ بزنند، طرف فكر می‌كند عددی شده و دچار توهم می‌شود.

 

خیلی‌هایشان از نظر فنی 10 درصد بازیكنان نسل قبل كیفیت ندارند اما ادعایشان حداقل در رفتار اجتماعی 10 برابر است. خود شما رسانه‌ها اینها را باد می‌كنید و آنها هم فكر می‌كنند واقعاً بزرگ شده‌اند و باورشان نمی‌شود این گندگی باد است و وزن ندارد.


مرد سال 96 قاره آسیا ادامه داد: دهه 70 چند بازیكن از فوتبال ما به تیم‌های خوب اروپایی رفتند. شما كیفیت فنی علی دایی، كریم باقری، مهدی مهدوی‌كیا، علی كریمی و... را با نسل الان اصلاً نباید مقایسه كنید. شما رسانه‌ها بازیكنی كه دو سال است وارد لیگ شده را با ستاره‌های نسل 70 مقایسه می‌كنید و طرف فكر می‌كند واقعاً شبیه آنهاست و دچار بیماری ذهنی و توهم می‌شود.

 

به خاطر خودتان و فوتبال هم شده این رویه را تغییر بدهید چون به زندگی این فوتبالیست‌ها نیز آسیب وارد می‌شود و طرف حتی برای پدر، مادر و همسرش هم توی یك جلد جدید می‌رود. همیشه شما ایراد می‌گیرید، بگذارید حالا من هم یك ایراد از شما بگیرم. مطمئن باشید با تغییر رویه، شأن خودتان بالاتر هم می‌رود.


مهاجم اسبق اف‌ث كلن آلمان و سن‌خوزه آمریكا در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: رایگان شدن ورزشگاه‌ها برای چند هفته جذاب است و تماشاگر را به استادیوم می‌كشاند ولی خواهید دید بعد از چند ماه باز هم تعداد تماشاگران كاهش می‌یابد چون تماشاگر فوتبال خوب و فوتبالیست خوب زیاد نمی‌بیند. اگر 500 فوتبالیست در لیگ برتر داشته باشیم، چند نفرشان قابلیت دریبل دو نفر را دارند؟ چند بازیكن می‌توانند نفر مقابل را جا بگذارند؟ تا حرفش می‌شود، می‌گویند كیفیت زمین!

 

بهترین زمین چمن 20 سال قبل ما از چمن فعلی كمپ هم كیفیت كمتری داشت. فیلم بازی‌ها ثابت می‌كند آن نسل روی چمن، خاك و ماسه یا در زمستان در آب، گل و باتلاق فوتبال زیباتری ارائه می‌كرد. آن دوران فوتبال اروپا پخش زنده نداشت ولی حالا روزی 3، 4 بازی خوب را مردم می‌بینند، بعد می‌خواهند بازی‌های داخلی را تماشا كنند كه ناخودآگاه توی ذوق‌شان می‌خورد.


خداداد در پایان هم گفت: صدالبته منكر داشتن استعدادهای خوب و بازیكنان باكیفیت در تیم‌ها نیستم. در همین لیگ 7، 8 جوان خوب دارند عملكرد امیدواركننده‌ای ارائه می‌كنند و چند بازیكن بالای 30 سال لیگ هم در این نسل عمكلردشان تحسین‌برانگیز است ولی انتظار مردم از فوتبال ایران خیلی بالاتر از آنچه الان داریم، است.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین


ویدیو مرتبط :
خداداد عزیزی: 98 درصد ما فوتبالیست ها قلیان می کشیم!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بادامچیان: اظهارات الهام درباره مجمع تشخیص باید جبران شود/کسانی که به باهنر حمله می کنند، مشکلشان با نائب رئیسی او است اسدالله بادامچیا,سخنان اسدالله بادامچیا,باهنر,اخبار

 

بادامچیان: اظهارات الهام درباره مجمع تشخیص باید جبران شود/کسانی که به باهنر حمله می کنند، مشکلشان با نائب رئیسی او است

 

انتخابات - اسدالله بادامچیان می​گوید: اعضای جبهه پایداری جنبه تمایلات گروهی​شان قوی است و به یکدیگر انتقاد نمی​کنند.

این نماینده مردم تهران و نامزد جبهه متحد اصولگرایان که در کافه خبر حضور یافته بود، در پاسخ به پرسش یکی از کاربران خبرآنلاین درباره اینکه نظرات اخیر غلامحسین الهام را فردی می دانید با برنامه ریزی شده؟، گفت: به نظر من ایشان باید در این زمینه جبران کنند. از ایشان انتظار نمی رفت که اینگونه صحبت کنند.

 

وی با بیان اینکه ذاتا معتقدم ما نبابد نگاه بدبینانه ای داشته باشیم، مگر اینکه مستندی وجود داشته باشد؛ در خصوص دلیل سکوت اعضای جبهه پایداری درباره اظهار نظر مشاور حقوقی رئیس جمهور پیرامون مجمع تشخیص مصلحت، تصریح کرد: دلیل سکوت آنها درباره سخنان الهام روشن است. اعضای جبهه پایداری جنبه تمایلات گروهی شان قوی است و به یکدیگر انتقاد نمی کنند. هر کس هم که هم نظر آنها باشد چیزی درباره اش نمی گویند.

غلامحسین الهام چندی قبل در گفت وگویی دلیل انتصاب برخی از افراد در مجمع تشخیص را جلوگیری از "بیکاری"  آنها دانسته بود.

 

بادامچیان با بیان اینکه ما این مبنا را که هر کس از ما باشد، حق است و هر چه از ما صادر بشود، صحیح است را مبنای اصولگرایانه نمی دانیم، افزود: به همین علت است که تعصب تشکیلاتی را امری درستی نمی دانیم و معتقدیم «تعصب بر حق» اصولگرایانه است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره دلایل حمایتش از محمدرضا باهنر، اظهار داشت: دلیل حمایتم از آقای باهنر آن است که کسانی که به ایشان حمله می کنند، حملاتشان روی واقعیت نیست. مشکل آنها نائب رئیسی مجلس و  عدم همراهی آقای باهنر با نظرات آنها است. به همین علت معتقدند کسی که با ما نباشد، ما باید علیه او حرف بزنیم.

مشروح گفت وگو با نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نامزد جبهه متحد اصولگرایان در مجلس نهم به زودی در خبرآنلاین منتشر می شود./خبرآنلاین