ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جونینیو: آلمان به برزیل درس فوتبال داد


بازیکن سابق تیم ملی برزیل با تمجید از فوتبال آلمان عنوان کرد طرفدار فوتبال این کشور شده است. او همچنین اعلام کرد آلمان به برزیل درس فوتبال داد.

ایسنا: بازیکن سابق تیم ملی برزیل با تمجید از فوتبال آلمان عنوان کرد طرفدار فوتبال این کشور شده است. او همچنین اعلام کرد آلمان به برزیل درس فوتبال داد.

تیم ملی برزیل با قبول شکست سنگین 7 بر یک برابر آلمان از رسیدن به فینال جام جهانی باز ماند. آنها شنبه در دیدار رده‌بندی جام بیستم برابر بازنده دیدار هلند و آرژانتین به میدان می‌روند.

جونینیو، بازیکن سابق تیم ملی برزیل که از نتیجه سنگین این کشور برابر آلمان ناراحت بود پس از پایان مسابقه گفت: آلمانی‌ها به ما درس فوتبال دادند. باید از آنها یاد بگیریم چطور فوتبال بازی کنیم. امیدوارم همین طور شود. ما 7 گل از آلمان دریافت کردیم و همه این 7 گل می‌تواند درسی به فوتبال برزیل باشد. آلمانی‌ها امشب طوری فوتبال بازی کردند که همه مردم برزیل دوست دارند تیم‌شان بازی کند. اکنون باید بنشینیم و این بازی‌ها را بررسی کنیم و ببینیم مشکل فوتبال ما کجا بود.

بازیکن سابق تیم ملی برزیل در پایان گفت: این شکست باید تا مدت‌ها موضوع فوتبال ما باشد. من با این بازی طرفدار فوتبال آلمان شدم. خیلی خوشحالم که فوتبال پیروز شد. برد آلمان، برد فوتبال بود.


ویدیو مرتبط :
جونینیو مهاجم فوتبال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آلمان 7 – برزیل یک/ سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال برزیلاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


اخبار ورزشی - آلمان 7 – برزیل یک/ سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال برزیل

تیم ملی آلمان با برتری پرگل و عجیب 7 بر یک برابر برزیل سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال این تیم را به سلسائو تحمیل کرد و به فینال جام جهانی راه یافت.

به گزارش ایسنا، آلمان و برزیل در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی در ورزشگاه مینه‌رائو شهر بلوهوریزنته به مصاف هم رفتند که تیم ملی آلمان موفق شد با نتیجه خیره کننده 7 بر یک برزیل را شکست داد.

آلمان در دقیقه 11 موفق شد با ضربه توماس مولر به گل نخست خود در این دیدار دست یابد. میروسلاو کلوزه در دقیقه 23 موفق شد ضمن به ثمر رساندن دومین گل آلمان شانزدهمین گلش را در تاریخ جام های جهانی به ثمر برساند و رکورد بی‌نظیری را به نام خود ثبت کند.

حملات طوفانی آلمان پس از این گل شروع شد. تونی کروس در دقیقه 24 موفق شد با شوتی روی پا و دیدنی حساب کار را سه بر صفر کند. این بازیکن در دقیقه 26 موفق شد بار دیگر از روی اشتباه مدافعان برزیل، گل چهارم تیمش را نیز به ثمر برساند.

سامی خدیرا تکمیل کننده نیمه نخست بسیار خوب ژرمن‌ها در این بازی بود. او در دقیقه 29 موفق شد پاس مسوت اوزیل را به گل پنجم تیمش تبدیل کند.

یوآخیم لوو که خیالش از پیروزی در این دیدار راحت بود در نیمه دوم چند تغییر در تیمش ایجاد کرد که از جمله می‌توان به حضور آندره شورله در زمین اشاره کرد. آندره شورله در نیمه دوم موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند. اولین گل او در دقیقه 69 بود که با یک بغل پا توپ را از بین پاهای ژولیو سزار وارد دروازه کرد.

شورله در دقیقه 79 موفق شد گل هفتم آلمان را نیز به زیبایی به ثمر برساند. بازیکنان ناامید برزیل در دقیقه 91 موفق شدند با ضربه اسکار یکی از گل‌های خورده را جبران کنند تا این دیدار با نتیجه 7 بر یک به سود آلمان به پایان برسد تا سنگین‌ترین شکست برزیل در تاریخ فوتبال این کشور رقم بخورد.

پیش از این سنگین‌ترین شکست برزیل در سال 1920 با شکست 6 بر صفر برابر اروگوئه حاصل شده بود.
اخبار ورزشی - ایسنا