ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جنیفر لوپزازراز خوش اندامی اش میگوید! 

جنیفرلوپرز


راز های وزن کم کردن هالیوودی ها را یاد بگیرید


وقتی از جنیفر لوپز پرسیده شد که آیا هر روز ورزش می کند که هیکلش را اینقدر عالی نگه داشته، جنیفر جواب داد که "نه. من در لس آنجلس مربی دارم و اخیرا ورزش کلاس های یوگا رو شروع کرده ام. وقتی جوان تر بودم ورزش های سنگینی انجام می دادم ولی الان چیزی که برای من مهمتر است داشتن تعادل ذهنی است، جسمی و روحی است. من هنوز ورزش های سنگین انجام می دهم ولی سعی می کنم که آرام و زنانه انجام دهم. به طور قطع من متعصب نیستم. اصولا من شبیه هیچ کسی نیستم بدن شما شبیه هیچ کسی نیست و شما می دهنید که برای داشتن بهترین فرم چه باید بکنید و شما می دانید وقتی کار را شل بگیرید چگونه هستید. من یک انسانم و بعضی وقت ها احساس می کنم دوست دارم ورزش کنم و بعضی مواقع نه و بعضی وقت ها احساس خوبی نسبت به خودم دارم و بعضی مواقع فکر می کنم که " خدای من، چقدر کار دارم که انجام دهم". این ها مسائل معمولی یک زن است.تناسب اندام من بعد از زایمان با ورزش به حالت قبل برگشت و خوشحالم که با حفظ روحیه توانستم به ورزن دلخواهم برسم.

 

جنیفرلوپرز


جنیفر همچنین مراقب خوردن خود هست و سخت به رژیم خود چسبیده است. جی لو گفت" من سعی می کنم مراقب خوردنم باشم. من می دانم که چه چیزی برای من خوب است و چه چیز بد و سعی می کنم از چیز های بد دوری کنم اما مثل هر کسی بعضی مواقع زیاده روی هم می کنم. اگر بخواهم وزن کنم فقط کربوهیدرات را از رژیم غذاییم خذف می کنم.

در رابطه با رژیم غذایی جنیفر همچنین گفت " من چیزی را در رژیم غذاییم ممنوع نمی کنم. بسیاری رژیم های غذایی عجیب و غریب وجود دارد اما من از هیچ کدام پیروی نمی کنم. من تقریبا همه چیز می خورم ولی به اندازه. شاید من خوش شانس هستم ؛ وقتی در خوردن زیاده روی می کنم فقط به شدت بیمار می شوم و فردای آن روز همه کار هایم به هم می ریزد.

جدای از این بیمار بودن احساس خوشایندی نیست من هیچ وقت رژیم نمی گیرم. من همیشه با سلامت کامل بدون هیچ رژیم غذایی خاصی زندگی می کنم و به نظر برای من کافی است. من به یک رژیم غذایی متعادل معتقدم، مقداری از هر چیزی و من فکر می کنم اگر شما متناسب و سالم باشید بدنتان به شما خواهد گفت که به چه چیزی نیاز دارد. و بیشتر مردم گوش کردن به بدنشان را فراموش کرده اند.

 

جنیفرلوپرز

 

جنیفر تاکید می گوید" من هیچ وقت مشروب نمی خورم و سیگار نمی کشم و مواد مخدر مصرف نمی کنم. من هیچ وقت سیگار کشیدن و مشروب خوردن را شروع نکردم. در بچگی مادرم بد بودن را برای من روشن کرد. خواهر کوچک من نیز نه مشروب می خورد و نه سیگار می کشد. همه می دانند که سیگار مضر است و همچنین مشروب. من برای داشتن اوقات خوب نیاز به مشروب ندارم.

جی لو زمان بسیار خوبی را برای دوباره جوان شدن صرف می کند. او گفت " آب درمانی و ماساژ را دوست دارد اما همه وقت آنها را انجام نمی دهم. من همچنین دوست دارم برقصم، بخوابم، هیچ کاری انجام ندهم و زیر آفتاب باشم. من عاشق میامی هستم به محض اینکه هواپیما می نشیند فشار خونم پایین می آید و کلا خلق و خویم عوض می شود

 

 

 

 ویدیو مرتبط :
چه پلیس خوش اندامی!!!!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جنیفر لوپز از رابطه با دوست پسر جوانش میگوید +عکسجنیفر لوپز از رابطه با دوست پسر جوانش میگوید +عکس

بسیاری در مورد شروع رابطه "جنیفر لوپز" ستاره موسیقی 44 ساله و دوست پسر جوانش "کاسپر اسمارت" 26 ساله بدبین بودند و تصور بر این بود که این رابطه بسیار زود گذر بوده و سریعا به اتمام برسد. اما اکنون با گذشت 2 سال از این رابطه بسیاری از انتقادات با شکست مواجه شد.


به گزارش پرداد به نقل از هالی وییر: بسیاری در مورد شروع رابطه "جنیفر لوپز" ستاره موسیقی 44 ساله و دوست پسر جوانش "کاسپر اسمارت" 26 ساله بدبین بودند  و تصور بر این بود که این رابطه  بسیار زود گذر بوده و سریعا به اتمام برسد. اما اکنون با گذشت 2 سال از این رابطه بسیاری از انتقادات با شکست مواجه شد.

 

 جنیفر لوپز,عکس جدید جنیفر لوپز

 جنیفر لوپز که این روزها بر کرسی قضاوت " امریکن آیدل" تکیه زده در مصاحبه ای با یک مجله پر تیراژ به بیان جزئیات رابطه اش با " کاسپر اسمارت" دوست پسر جوانش پرداخته است.


بعد از اینکه جنیفر لوپز، کاسپر اسمارت را در یک مکان عمومی بوسید حواشی رابطه این دو دوباره قوت گرفت. او میگوید : کاسپر برای من یک همراه است که با او بودن در زندگی فوق العاده به نظر میرسد. من استانداردهای بالایی برای همراه زندگیم و نوع رابطه با او در نظر دارم که وی توانسته است به آن استانداردها دست پیدا کند. عشق و وفاداری بزرگترین لازمه های این همراهی است که من در این مدت به وفور از او دیده ام.


شاید مسخره باشد اما من اولین روز به او گفتم خط قرمز من " نادیده گرفته شدن" است و او به من گفت هرکس تو را نادیده گرفت تو هم به او بی توجهی کن حتما او لیاقت با تو بودن را ندارد. این حرف کاملا درست است. رابطه ما مثال زدنی است چرا که هریک از ما حدود خود را به خوبی میدانیم.


وی اعتراف کرد بعد از تولد فرزندانش همواره در مورد موفقیت در امر خوانندگی احساس ناامنی میکند و تصور میکند فرد موفقی نیست. او علیرغم فروش میلیونی ترانه هایش اذعان میکند این ترس همواره با اوست و حتی همسر سابقش بارها به او تاکید کرده است که فروش بالای کارهای او نشان میدهد که وی هنوز هم محبوبیت دارد اما او همچنان با این ترس عمیق درونی دست و پنجه نرم میکند


وی در مورد حضورش در مراسم تولد رئیس جمهور ترکمنستان و دریافت 1.5 میلیون دلاری اش برای این حضور صحبت کرده و آن را یک اشتباه دانسته است و میگوید : من نیز انسانم و هر انسانی اشتباه میکند. کار من اشتباه بود و در تلاشم که آن را جبران کنم . من درس خوبی گرفتم.


او تاکید میکند معتقد است هر انسانی خودش زندگی اش را خلق میکند ، پس بهتر است بیشترین تلاشها را برای بهترین بودن انجام داد.

 

جنیفر لوپز,عکس جدید جنیفر لوپز

 

 

جنیفر لوپز,عکس جدید جنیفر لوپز


منبع:pardad.ir