ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جلوی پخش لیگ برتر گرفته خواهد شد؟


علی کفاشیان بار دیگر صدا و سیما را تهدید کرد در صورت عدم پرداخت حق پخش مانع از حضور دوربین‌ها در استادیوم خواهد شد.

ورزش سه: دعوای بین فدراسیون فوتبال و صدا و سیما همچنان ادامه دارد و دو طرف از حق خود بابت حق پخش دیدارهای لیگ برتر کوتاه نمی‌آیند.

در حالی که فدراسیون فوتبال در ابتدای فصل نیز و بعد از نتیجه نگرفتن از جلسات و مذاکرات خود با صدا و سیما تصمیم به این گرفت که مانع از حضور دوربین‌ها شود بار دیگر صحبت از تهدید صدا و سیما کرد.

کفاشیان در این باره گفته: صدا و سیما هنوز پول ما را نداده. اگر این اتفاق ادامه پیدا کند باز هم جلوی پخش را در این فصل خواهیم گرفت.


ویدیو مرتبط :
جلوی حمله انتحاری گرفته شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جانشین فرمانده سپاه قدس: با حضور ایران، جلوی کشتار های بزرگ در سوریه گرفته شدجانشین فرمانده سپاه قدس: با حضور ایران، جلوی کشتار های بزرگ در سوریه گرفته شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب: سردار اسماعیل قاآنی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حضور موثر نیروی قدس سپاه پاسداران در سوریه افزود: تا وقتی در سوریه نبودیم، کشتار های مردم آن توسط معارضین زیاد بود، اما با حضور جمهوری اسلامی به طور فیزیکی و غیر فیزیکی جلوی کشتار های بزرگ در سوریه گرفته شد.

وی تصریح کرد: با وجود تمام اشکالاتی که دولت سوریه دارد و ما برای رفع آنها متذکر بوده‌ایم، اما سوریه جفرافیای مقاومت است و علت فشارهای آمریکا و اسرائیل به این دلیل است که دیدند تصرف آن امکان پذیر نیست.

قاآنی در پاسخ به این‌که نیروی قدس سپاه چه نقشی در خصوص بیداری اسلامی منطقه داشته است، خاطر نشان کرد: بیداری اسلامی تنها مربوط به نیروی قدس نمی شود، بلکه این نیرو در کنار نیروهای دیگر کار خود را انجام داد و این ادامه خواهد داشت.

وی افزود:اگر آمریکایی‌ها و کشور های اروپایی جمع شوند و تمام انرژی خود را صرف کنند، نمی توانند کنفرانسی مانند بیداری اسلامی برگزار نمایند ؛چرا که کسی پاسخ مثبت به آنها نخواهد داد و نیرو هایی در این اجلاس حضور داشتند که حاضر نیستند در کشور خودشان در چنین کنفرانس هایی شرکت کنند و این خیلی ارزشمند است.

وی ادامه داد: زیر ساخت بیداری اسلامی اینها است و ولایت نقش به سزایی در آن دارد؛ چرا که اذعان همه ملت ها این است که چون جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه دارد، موفق است./انتخاب