ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

جبهه گیری یک فوتبالیست دیگر علیه قلعه نوییاخبار,اخبارورزشی,فوتبال ایران

 

 اخبار ورزشی - جبهه گیری یک فوتبالیست دیگر علیه قلعه نویی

یک فوتبالیست دیگر علیه قلعه نویی صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از مهدی رحمتی، جواد نکونام، حسین کعبی و ایمان موسوی حالا نوبت به فرزاد حاتمی مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس است تا علیه امیر قلعه نویی سرمربی استقلالی ها موضع بگیرد.

فرزاد حاتمی اظهار داشته که حاضر است شاهد برخی از حرف های جواد نکونام در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره امیر قلعه نویی باشد. وی در اینباره گفت: اگر لازم شود، می‌آیم و صحبت‌هایم را می‌کنم اما سند و مدرک ندارم. سند و مدرکم چشم و گوشم است. یک مرد مثل مرد حرف می‌زند و مثل مرد هم عمل می‌کند.سربسته می‌گویم که یک مرد مثل مرد حرف می‌زند و نامردی نمی‌کند.

حاتمی تاکید کرد: جواد نکونام دروغگو نیست. والسلام!

شایان ذکر است فرزاد حاتمی بازیکنی که با درخشش در استقلال به تیم ملی هم دعوت شد اکنون شرایطی متفاوت دارد. او که سابقه بازی کردن در پرسپولیس را هم دارد به تازگی به تیم دسته اولی مس کرمان پیوسته تا یک فصل شاگرد اکبر میثاقیان باشد.

 

اخبار ورزشی - جام جم ورزشی 


ویدیو مرتبط :
از کناره گیری قلعه نویی تا انتخاب استیلی بعنوان مربی مل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

موضع گیری شدید سایت ناصر حجازی علیه قلعه نوییاخبار,اخبار ورزشی ,امیر قلعه نویی

 

اخبار ورزشی - موضع گیری شدید سایت ناصر حجازی علیه قلعه نویی

روز گذشته پس از شکست استقلال مقابل تراکتورسازی و بازماندن از کسب سهمیه آسیایی سایت ناصر حجازی واكنش تندی نشان داد.

به گزارش جام نیوز، اختلافات ناصر حجازی با امیر قلعه نویی بر كسی پوشیده نیست. حالا پس از كسب رتبه پنجمی توسط آبی ها در این فصل سایت ناصر حجازی موفقیت های آن مرحوم  را به رخ كشیده است.

روز گذشته پس از اتمام لیگ از سوی سرویس پیامكی ناصر حجازی و همچنین سایت آن مرحوم پیامی بدین شرح منتشر شد: «به یاد ناصر حجازی که با اصغرخانی ها نائب قهرمان آسیا شد و سپس اخراج! به یاد ناصر حجازی که فصل 87-86 با جوانان جویای نام آن وقت همچون: پولادی، روانخواه و ... به رغم حمایت مردم بایستی از هفته سوم به بعد پاسخگوی هیات مدیره می شد تا در نهایت برکنار شود!

به یاد ناصر حجازی ... اما دریغ از یک اولتیماتوم ساده از سوی هیات مدیره در این فصل تا از گرفتن حتی سهمیه آسیایی نیز عاجز باشیم!»

همچنین در مطلبی دیگر در این سایت عنوان "استقلال از کسب سهمیه آسیایی نیز بازماند, هیات مدیره سلامت باد!" نیز آمده كه انتقادات تندی به مدیران باشگاه شده است.

نکته جالب اینکه مدیر وب سایت ناصر حجازی در باشگاه استقلال سمت دارد.

اخبار ورزشی - جام نیوز