ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

توصیه راموس به دخیا


کاپیتان تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از اتفاق عجیبی که مانع انتقال داوید دخیا به تیم اول شهر مادرید شد به او یک توصیه کرد.

خبرگزاری تسنیم: ماجرای جالب و منحصر به فرد در انتقال داوید دخیا علاقمندان به فوتبال اروپا را در شوکی بزرگ فرو برد، انتقالی که می‌توانست به نوعی بزرگترین انتقال این فصل نقل و انتقالات تابستانی لقب بگیرد. ماجرا از این قرار بود که دو باشگاه رئال‌ مادرید و منچستریونایتد بر سر انتقال داوید دخیا به سانتیاگو برنابئو به توافق رسیدند ولی به دلیل اینکه مدارک لازم سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی اسپانیا در روز دوشنبه به سازمان لیگ حرفه‌ای اسپانیا ارسال نشد و در سیستم تطبیق انتقال فیفا به ثبت نرسید، این انتقال منتفی است.

سرخیو راموس که خود در این تابستان به شدن مورد توجه منچستریونیاتد بود ولی در نهایت قراردادش را با رئالی‌ها تمدید کرد، در مورد داستان عجیبی که برای هموطنش افتاد، در اردوی تیم ملی اسپانیا به خبرنگاران گفت: با دخیا صحبتی نکردم. در واقع هنوز با یکدیگر صحبت نکرده‌ایم و نمی‌دانم که پس از این ماجرا او چه عقیده‌ای دارد ولی به هر حال زندگی همین است. گاهی اوقات ممکن است چنین چیزهایی را تجربه ‌کنیم ولی مهم این است که تا جای ممکن با شرایط موجود کنار بیاییم. هر فوتبالیستی باید در قبال واقعیت‌ها مسئولیت‌پذیر باشد و بهترین کیفیت بازی خود را در تیمی که هست، نشان بدهد.

مدافع کهکشانی‌ها در ادامه عنوان کرد: من یک روز مرخصی بودم و حقیقت این است که ارتباطی با دخیا نداشتم. به هر حال من نمی‌توانم هر چیزی را به شما بگویم. صحبت در مورد کسی که بازیکن رئال‌مادرید نیست و این بی‌احترامی به تمامی هم‌تیمی‌هایم است. ما دو دورازه‌بان بزرگ داریم و این موضوع ربطی به هیچ‌یک از بازیکنان رئال‌مادرید ندارد.


ویدیو مرتبط :
مادر سرجیو راموس : راموس در رئال مادرید میماند .

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توصیه ماتا به دخیا: به رئال نرو


هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ به سنگربان تیمش توصیه کرد که قرارداد خود را تمدید کند و به فکر جدایی از این تیم نباشد.

خبرگزاری ایسنا: داوید دخیا، سنگربان منچستر یونایتد فصل بسیار خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت. او با عملکرد خیره کننده‌ای که در شیاطین سرخ داشت توجه باشگاه بزرگ رئال مادرید را به خود جلب کرده و به احتمال خیلی زیاد به کشورش اسپانیا برگردد.

قرارداد دخیا با منچستریونایتد تابستان سال 2016 به پایان می رسد و این در حالی است که هنوز قرارداد او تمدید نشده است و سران یونایتد نیز برای جلوگیری از پیوستن دخیا به صورت مجانی به رئال مادرید، به احتمال خیلی زیاد او را در تابستان به کهکشانی‌ها بفروشند تا با پولش بتوانند جایگزین شایسته‌ای برای این سنگربان اسپانیایی پیدا کنند.

خوان ماتا که از نزدیک‌ترین دوستان دخیا به شمار می‌آید به او توصیه کرد که منچستریونایتد را ترک نکند و قراردادش را با این تیم تمدید کند.

او گفت: بسیاری درباره آینده دخیا از من سوال می‌پرسند، چرا که من دوست صمیمی او هستم. همواره گفته‌ام که دوست دارم او در جایی بازی کنند که خوشحال باشد. طبیعی است که دوست دارم او در منچستریونایتد باقی بماند. به دخیا توصیه می‌کنم که قراردادش را تمدید کند و به تیم دیگری نرود.

ماتا در ادامه سخنان خود به ستایش از دخیا پرداخت و گفت: دخیا یکی از بهترین دروازه‌بان‌های حال حاضر فوتبال جهان است. او عملکرد بسیار خوبی با منچستر یونایتد در فصلی که گذشت داشت و بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشت. بسیار خوشحال می شوم اگر او در یونایتد باقی بماند.

هر چند خوان ماتا دوست دارد که دخیا در شیاطین سرخ باقی بماند، اما روزنامه "دیلی میرر" انگلیس اعلام کرد که این دروازه‌بان اسپانیایی به هم تیمی‌های خود اعلام کرده است که می خواهد در تابستان از این تیم جدا شود و فوتبال اسپانیا برگردد.