ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تغییراسم پرسپولیس درآستانه دربی!+عکستغییراسم پرسپولیس درآستانه دربی!+عکس

در آستانه هفتاد و هفتمین شهرآورد پایتخت، اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان در اقدامی تعجب آور نام باشگاه فرهنگی ورزشی «پرسپولیس» را بر روی آی دی کارتهای خبرنگاران و کارتهای پارکینگ با عنوان قدیمی "پیروزی" چاپ نمود و در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.

,تغییراسم پرسپولیس ,سایت پرسپولیس

تابناك

 


ویدیو مرتبط :
مجموعه 37 دربی استقلال پرسپولیس - آرشیو کامل 37 دربی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شكوری:هواداران پرسپولیس دربی را می‌خواهند 

 

 

شكوری:هواداران پرسپولیس دربی را می‌خواهند

 

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جمعه باید مقابل تیمی بازی کنیم که بازیکنان خوبی را در اختیار دارد، اما هواداران تیم ما پیروزی در دربی را می‌خواهند.

ابراهیم شکوری در خصوص بازی مقابل ذوب آهن و تساوی 2 بر 2 اظهار داشت: همه مردم و کارشناسان دیدند که حق با چه تیمی بود تا به سه امتیاز بازی برسد، خیلی دوست دارم نظرات را در مورد بازی با ذوب آهن بشنوم و ببینم.

وی افزود: بالای 10 موقعیت داشتیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شد و یا به دروازه‌بان حریف می‌خورد، اما آنها 2 توپ آوردند و وارد دروازه ما کردند.

شکوی ادامه داد: به نظرم پرسپولیس مقابل ذوب آهن نمره قبولی گرفت. ما مقابل بهترین تیم آسیا در زمین خودش هر کاری می خواستیم، انجام دادیم. حتی آنها در دقایقی از جریان بازی به فکر وقت کشی بودند.

وی خاطرنشان کرد: ما باید بدانیم باید در کنار بازی زیبا به گل‌زنی‌های بیشتر هم فکر کنیم. من فقط از این حسرت می‌خورم که چرا توپ‌های بازیکنان خلاق ما مثل علی کریمی به گل تبدیل نمی شد چون آنها در برخی از صحنه‌ها فراتر از فوتبال ایران بازی می کردند و باید به این بچه‌ها خسته نباشید بگویم. به طور کلی بدشانس بودیم.

مدافع پرسپولیس در مورد انتقادها از خط دفاعی این تیم نیز گفت: من حرف خودم را زدم، بدشانسی هم بعضی اوقات جزء فوتبال است. جناح چپ پرسپولیس هم در این بازی مشکلی نداشت، ما در نیمه اول از جناح راست حریف و چپ خودمان همه کار کردیم؛ در خیلی از بازی‌های ذوب آهن حسینی به خط مهاجمان ذوب آهن اضافه می‌شد و گل می‌زد اما در این بازی ما اجازه ندادیم وی دست به این کار بزند.

وی در خصوص دربی هفتاد و یکم نیز گفت: هواداران از ما برد می‌خواهند، پس ما هم وظیفه داریم مقابل حریف سنتی خود بازی خوبی را ارائه دهیم. من در طول مدتی که در پرسپولیس بودم در یک دربی حضور داشته‌ام و در آن بازی به پیروزی رسیدیم، حالا هم دوست دارم در دومین دربی که به میدان می‌روم پیروزی را جشن بگیریم. البته برای حریف هم احترام خاصی قائل هستم و می‌دانم آنها بازیکنان خوب و خطرناکی دارند اما ما هم بازیکنانی داریم که همه خوب و آماده هستند و دوست دارند بعد از چند ناکامی در دربی این بار پیروز باشند.