ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تصویری از یک شوخی خطرناک دیگر از حنیف عمران زادهاخبار,اخبارورزشی, باشگاه  استقلال

   حنیف عمران زاده معمولا عادت دارد شوخی های عجیبی انجام دهد.

 این مدافع شمالی استقلال، امروز عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در حضور مهدی رحمتی دروازه بان آبی پوشان، فرزند او را به هوا پرتاب کرده. اما نکته عجیب این تصویر، خطرناک بودن این کار حنیف است چراکه او «عطا»، فرزند مهدی رحمتی را زیادی به هوا پرتاب کرده است! این حرکت او با واکنش دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام حنیف مواجه شده و از او پرسیده اند که آیا به فرزند رحمتی آسیبی هم رسیده یا نه!
 

اخبار,اخبارورزشی, باشگاه  استقلال

اخبار  ورزشی  -  خبر  انلاین


ویدیو مرتبط :
ویدیو كلیپ زیبا برای حنیف عمران زاده (گلادیاتور حنیف!)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عکس: شوخی خطرناک حنیف عمران زاده


حنیف عمران زاده معمولا عادت دارد شوخی های عجیبی انجام دهد.

خبرآنلاین: حنیف عمران زاده معمولا عادت دارد شوخی های عجیبی انجام دهد.

این مدافع شمالی استقلال، عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در حضور مهدی رحمتی دروازه بان آبی پوشان، فرزند او را به هوا پرتاب کرده. اما نکته عجیب این تصویر، خطرناک بودن این کار حنیف است چراکه او «عطا»، فرزند مهدی رحمتی را زیادی به هوا پرتاب کرده است! این حرکت او با واکنش دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام حنیف مواجه شده و از او پرسیده اند که آیا به فرزند رحمتی آسیبی هم رسیده یا نه!

حنیف چند روز قبل هم در تمرین استقلال یک شوخی دیگر انجام داده بود که باعث مصدومیت تدارکات استقلال شد. او یکی از نیزه های حاضر در زمین که برای مانع گذاری در تمرینات استقلال می شود را برداشت و پرتاب کرد که این نیزه به تدارکات استقلال خورد و او مصدوم شد.

عکس: شوخی خطرناک حنیف عمران زاده