ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تست پزشکی اومانا مثبت بود / خواجه‌وند: سعی می‌کنیم امروز با او قرارداد ببندیماخبار,اخبار ورزشی , میشل اومانا

 

اخبار ورزشی - تست پزشکی اومانا مثبت بود / خواجه‌وند: سعی می‌کنیم امروز با او قرارداد ببندیم

تست پزشکی میشل اومانا کامل شد و آزمایشات انجام شده سلامتی این بازیکن را تایید کرد. به این ترتیب مجوز پزشکی وی صادر خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام کادر پزشکی سرخپوشان، تست پزشکی میشل اومانا به طور کامل انجام شد. اینکه نتیجه نهایی ظرف 24 ساعت انجام شده و به نتیجه برسد فعالیت زیادی صورت گرفت.


کادر پزشکی پرسپولیس که از صبح دیروز این بازیکن را همراهی می‌کرد تا آزمایش خون، تست قلب، اکو، MRI و سایر معاینات بالینی و تشخیصی طبق نظر کمیته پزشکی فدراسیون انجام شود، اعلام کرد: کلیه موارد انجام شده مثبت بوده است و این بازیکن از نظر پزشکی مشکلی ندارد.


کادر پزشکی همچنین، تاکید کرد: از مچ پا و زانوی این بازیکن نیز طبق برنامه، تصویربرداری MRI انجام شده است.


شهبازی مسوول وضعیت بازیکنان در سازمان لیگ نیز، اعلام کرد: طبق آیین نامه هر بازیکن پس از عقد قرارداد، به محض دریافت ITC بدون گذشت زمان امکان همراهی باشگاه خود را در رقابت‌های لیگ برتر خواهد داشت.


سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: برای نهایی شدن توافق با میشل اومانا و عقد قرارداد با وی منتظر مجوز پزشکی بودیم و سعی می‌کنیم امروز نسبت به امضای قرارداد وی اقدام شود.


مهدی خواجه‌وند افزود: در روزهای گذشته برای موضوعات مختلف به توافق‌های خوبی رسیده بودیم اما برای نهایی شدن کار و عقد قرارداد منتظر دریافت مجوز پزشکی بودیم. با توجه به اینکه تست‌های انجام شده مثبت اعلام شده است، مجوز پزشکی را دریافت می‌کنیم و با توجه به آن به امید خدا برای عقد قرارداد اقدام می‌شود که سعی می‌کنیم همین امروز باشد.


وی درباره پیام صادقیان ادامه داد: درخواست تجدید نظر و لایحه باشگاه پرسپولیس در مورد پیام صادقیان آماده شده است و امروز تحویل فدراسیون فوتبال می‌شود تا به ثبت برسد.
عضو حقوقدان هیأت مدیره در پایان خاطر نشان کرد: نشست هیأت مدیره پرسپولیس طبق برنامه همیشگی فردا دوشنبه برگزار خواهد شد.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
سعی کنیم مثبت حرف بزنیم و فکر کنیم....

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قرارداد اومانا امروز امضا می‌شود


قرارداد میشائیل اومانا مدافع کاستاریکایی امروز با تیم فوتبال پرسپولیس امضا می‌شود.

خبرگزاری مهر: میشائیل اومانا که چند روز پیش به ایران آمد روز جمعه برای تماشای دیدار پرسپولیس به ورزشگاه آزادی رفت و بازی این تیم مقابل تیم ذوب آهن را از نزدیک تماشا کرد. قرار است اومانا که به توافقات نهایی با پرسپولیس رسیده، امروز قراردادش را امضا کند.

مهدی خواجه وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اعلام این خبر به خبرنگار مهر، گفت: طبق برنامه قرار است امروز قرارداد تنظیم و امضا شود. یکی، دو بند کوچک وجود داشت که اومانا ترجیح داد با مدیر برنامه خود مشورت کند. در هر صورت اومانا از حضور در ایران راضی است.