ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تذکر حراست آزادی به خبرنگار برنامه 90


حراست ورزشگاه آزادی به خبرنگار برنامه ۹۰ بابت در دست داشتن دوربین تذکر داد.

خبرگزاری فارس: برای تماشای بازی پرسپولیس و سایپا رضا حقیقی، مرتضی فنونی‌زاده در جایگاه ویژه حضور دارند.

* در اسکوروبورد ورزشگاه آزادی شعارهای صرفه‌جویی در آب درج می شود.عروسک شرکت آب که نماد صرفه‌جویی در مصرف آب است در ورزشگاه حضور دارد.

*آنالیزور راه‌آهن در جایگاه ویژه حضور دارد.راه‌آهن حریف هم تیم‌های سایپا و هم پرسپولیس است و به همین خاطر آنالیزور این تیم به دقت بازی را زیرنظر دارد.

*خبرنگار برنامه 90 با یک دوربین کوچک در ورزشگاه حاضر بود که با بازرسی حراست و تذکرات آنان روبه‌رو شد.

*علی کریمی و مرتضی فنونی‌زاده چند دقیقه‌ای به گپ زدن و خوردن چای پرداختند و از خاطرات قدیم صحبت کردند.

علی کریمی درباره مصاحبه با خبرنگاران گفت: من صحبت نمی‌کنم چون هر حرفی که می‌زنیم را نمی‌نویسید و هر چه دلتان می‌خواهد می‌نویسید.

*سیدمهدی سیدصالحی و رضا نورمحمدی در صحنه‌ای از بازی با هم درگیر شدند که داور آنها را از هم جدا کرد.

*اعتراض زیاد مجید جلالی به داوری بود که با تذکر داور چهارم به پایان رسید.


ویدیو مرتبط :
آزادی خبرنگار استرالیایی شبکه الجزیره در مصر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تلاش ایران برای آزادی دو خبرنگار ترکیه ای بازداشت شده در سوریه/تماس اغلو با صالحی: نفوذتان بر روی سوری ها را نشان دهیدتلاش ایران برای آزادی دو خبرنگار ترکیه ای بازداشت شده در سوریه/تماس اغلو با صالحی: نفوذتان بر روی سوری ها را نشان دهید

به گفته ی مقامات ترکیه، اغلو به صالحی گفته است: اگر بر روی سوری ها نفوذ دارید، پس زمان آن رسیده است که آن را نشان دهید.... بهتر است که شما در این خصوص گام هایی بردارید.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب :آسوشیتدپرس نوشت: دو خبرنگار ترکیه ای که به منظور تهیه گزارش به سوریه سفر کرده و، بازداشت شده بودند به دنبال مذاکرات ایران و ترکیه آزاد خواهند شد.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، یکی از این خبرنگاران، فردی مذهبی است که در کشتی کمک های بشردوستانه به مردم غزه حضور داشت . وی همچنین در طول سفر به افغانستان توسط نیروهای آمریکایی زخمی شده است. فیلمبردار او یک جوان 21 ساله است که برای کسب اجازه از پدرش به دروغ گفته بود که به ایتالیا سفر می کند.

انتظار می رود که "آدم اذکوز" 34 ساله و "حمید کوزکن" 21 ساله پس از مذاکرت ایران و ترکیه آزاد شوند.

در روز دهم مارس، "اذکوز" از شهر ایدلیب سوریه با سردبیر روزنامه ی مشغول در آن، تماس گرفته و گفته است: ما می خواهیم تظاهرکنندگان را دنبال کرده و در این خصوص بزودی گزارشی ارسال خواهیم کرد.

این آخرین تماس تلفنی "اذکوز" با سردبیر روزنامه "میلات" بود. این دو در روز 5 می، از بازداشتگاهی در سوریه با خانواده های خود تماس تلفنی برقرار کردند.

به نوشته ی آسوشیتدپرس، در حال حاضر ایران نقشه واسطه را بین سوریه و ترکیه ایفا می کند.

روز جمعه، روزنامه حریت به نقل از یک دیپلمات ایرانی نوشت: توافقی در جهت ازادی دو مرد ترکیه ای انجام گرفته است.

یک مقام دولت ترکیه به شرط عدم افشای نامش گفت: ایران برای ازادی زائران خود (که توسط شورشیان سوریه بازداشت شده بودند) از ترکیه کمک خواسته بود و این کشور هم تلاش هایی برای تماس با شورشیان و ازادی انها انجام داد.

آسوشیتدپرس در ادامه نوشت: احمد داووداغلو، وزیر خارجه ترکیه در گفتگویی با علی اکبر صالحی وزیر خارجه ایران این موضوع را مطرح کرده است.

به گفته ی مقامات ترکیه، اغلو در تماسی با صالحی گفته است: اگر بر روی سوری ها نفوذ دارید، پس زمان آن رسیده است که آن را نشان دهید.... بهتر است که شما در این خصوص گام هایی بردارید.

این دو خبرنگار در ویدیویی که به تازگی از انها منتشر شده، می گویند: انشالله ما به زودی به خانه باز می گردیم. از همه ی کسانی که برای ما دعا کردند متشکریم./انتخاب