ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تاکید قلعه‌نویی بر جذب بنگر


مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در فهرست امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: امیر قلعه‌نویی برای تقویت خط دفاعی تراکتورسازی، دنبال جذب محسن بنگر است و از مدیرعامل این باشگاه خواسته تا مدافع پرسپولیس را جذب کند. این در حالی است که بنگر منتظر مشخص شدن وضعیتش در پرسپولیس است.

خبر دیگر در مورد تراکتورسازی، مذاکره این بازی با محمد ایران‌پوریان است. او قرار است بعد از بازگشت از مسافرت در پایان هفته جاری، با مسئولان تراکتورسازی مذاکره کند. فرزاد حاتمی هم به زودی برای تمدید قرارداد با تراکتورسازی مذاکره خواهد کرد.


ویدیو مرتبط :
قلعه نویی:اصالتم از قلعه نو نیشابور است

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سرمربی تیم سئول تاکید کرد: حرف قلعه‌نویی را باور ندارم/ نگرانی از بازی در ورزشگاه آزادیبازی فوتبال اف‌سی سئول و استقلال

سرمربی تیم سئول تاکید کرد: حرف قلعه‌نویی را باور ندارم/ نگرانی از بازی در ورزشگاه آزادی

سرمربی تیم فوتبال اف‌سی سئول کره جنوبی می‌گوید حرف‌های امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال ایران را برای انجام بازی تهاجمی در بازی روز چهارشنبه باور ندارد! او معتقد است که استقلال در سئول "دفاع بیش از حد" انجام خواهد داد.

 "چوی یونگ - سونگ" در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال اف‌سی سئول کره‌جنوبی و استقلال ایران در خصوص این بازی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما می‌خواهیم در خانه خود بازی تهاجمی انجام بدهیم. شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم به یک گل بسنده کنیم و باید چند گل به حریف بزنیم.

وی درباره اینکه "امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری گفته بود می‌خواهد در مسابقه فردا هجومی بازی کند و به گل برسد"، یادآور شد: من حرف‌های سرمربی استقلال را باور ندارم. ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و شناخت کافی از آنها داریم. آنالیزهای ما نشان می‌دهد که استقلال در سئول یک دفاع بیش از حد انجام خواهد داد.

سرمربی تیم سئول همچنین با ابراز نگرانی از بازی برگشت تیمش با استقلال در ورزشگاه آزادی تهران، تاکید کرد: ارتفاع تهران 1200 متر بالاتر از سطح دریاست و به همین خاطر چگالی اکسیژن بسیار پایین است. تیم‌های میهمان به ارتفاع زیاد تهران عادت ندارند و این می‌تواند عملکرد آنها را دچار افت کند.

چوی در پایان درباره بازیکنان ملی پوش استقلال هم گفت: می‌دانیم که استقلال چند بازیکن ملی‌پوش دارد ولی ما به این مسائل توجهی نداریم و می‌خواهیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم.

تیم فوتبال استقلال فردا چهارشنبه در چارچوب دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شهر سئول کره‌جنوبی میهمان تیم اف‌سی سئول است. دیدار برگشت دو تیم هفته آینده برگزار خواهد شد./مهر