ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

تاكتيك گوارديولا لو رفت 

 

تاكتيك گوارديولا لو رفت

 

در آستانه جدال حساس امشب برابر آرسنال

تاكتيك گوارديولا لو رفت

يك تماس تلفني ميان سرمربي تيم فوتبال بارسلونا و مديرعامل اين باشگاه دردسر ساز شد.

جوزپه گوارديولا در تماس تلفني خود با خوان لاپورتا از تاكتيك خود براي بازي امشب سخن گفته و فايل صوتي مربوط به اين مكالمه طبق ادعاي روزنامه‌هاي انگليسي مورد نقد و تحليل مقامات فني تيم فوتبال آرسنال انگليس قرار گرفته است.
خوان لاپورتا در اظهار نظري كوتاه در اين مورد گفته است: اگر صحت چنين امري تاييد شود از آرسنال به يوفا شكايت خواهيم كرد.
در اين فايل صوتي كه متن مورد ادعاي آن توسط سان لندن در روزنامه اسپورت كاتالونيا منتشر شده، جوزپه گوارديولا به خوان لاپورتا توضيح مي‌دهد: "به خاطر مصدوميت و محروميت بازيكناني نظير پيكه، پويول و چيگرينسكي نمي‌توانم از مدافعين جوان خود استفاده كنم و مجبورم از دو هافبك تدافعي در خط دفاعي بهره بگيرم، به همين دليل زوج ماركس و ميليتو و يا توره و ميليتو را براي خط دفاعي انتخاب كرده‌ام، شما در اين مورد چه نظري داريد؟ "
اگر ميليوتو و ماركس يا توره و ميليتو در خط دفاعي بارسلونا حضور داشته باشند بدون شك سيستم 4-2-3-1 بارسلونا حالت چرخشي خود را از دست خواهد داد و در زمان حمله به حالت 4-3-3 تبديل مي‌شود./خبرگزاري جمهوری اسلامی(فارس)


ویدیو مرتبط :
آهنگ وره لو لو با صدای عبدالرضا حصاری