ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بیانیه اتحادیه باشگاه اروپایی،بازیكنان یورو نباید در المپیك بازی كنند 

 

بیانیه اتحادیه باشگاه اروپایی،بازیكنان یورو نباید در المپیك بازی كنند

 

اتحادیه باشگاه‌های اروپایی هشدار داد با توجه به نزدیکی زمان برگزاری المپیک و رقابتهای یورو 2012 بازیکنان نمی‌توانند در هر دو رقابت شرکت کنند.

اتحادیه باشگاه‌های اروپایی به بررسی وضعیت بازیکنان در طول یک فصل پرداخت و هشدار داد با توجه به اینکه رقابتهای المپیک 2012 لندن فاصله زمانی بسیار کمی با یورو 2012 دارد بازیکنان نخواهند توانست در هر دو رقابت شرکت کنند و باید فکری به حال این مسئله اندیشید.

دربیانیه این اتحادیه آمده است ما فکر نمی‌کنیم که درست باشد که بازیکنان هم در المپیک و هم در یورو 2012 بازی کند. چرا که فصل فوتبالی در اروپا بسیار طولانی است و بازیکنان از شرایط آمادگی دور خواهند شد.

در ادامه این بیانیه آمده است با توجه به اینکه رقابتهای المپیک جزء تقویم فیفا نیست قصد داریم در مقابل این مسئله واکنش نشان دهیم چرا که مطمئنا تیمهای زیر 23 سال از باشگاه تقاضا خواهند کرد بازیکنانشان را برای المپیک در اختیار آنها قرار دهند. امیدواریم بتوانیم بدون اینکه وارد جنجال و درگیری خاصی شویم با این مسئله برخورد کنیم.

دیوید گیل مدیر کمیته اجرایی باشگاه منچستریونایتد هم با موافقت با این موضوع گفت: بازیکنی که در یورو 2012 بازی می‌کند نباید درالمپیک به میدان برود. فوتبال یکی از ورزشهای مهم المپیک است اما این باعث نمی‌شود که بخواهیم اینگونه به بازیکنان فشار بیاوریم.


ویدیو مرتبط :
بازیكنان بارسا برای افزایش دقت ضربه سر چه می كنند؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بیانیه باشگاه استقلال در آستانه دیدار با نفت درباره بازی های پلیداخبار,اخبارورزشی,استقلال

باشگاه استقلال نسبت به شایعاتی که در خصوص بحث داوری دیدار این تیم مقابل نفت ایجاد شده، با انتشار بیانیه ای واکنش نشان داد.

  باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای نسبت به جریانی که سعی در ایجاد حاشیه برای این باشگاه را دارد، واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:

برخی جریان های ناپاک در آستانه مسابقه استقلال مقابل نفت تهران اقدام به بازی های پلیدی کرده اند که هدف آنها ایجاد حاشیه و فشار روانی بر تیم داوری مسابقه روز پنج شنبه است.

هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال در جایگاه های مختلف طی هفته گذشته اظهار نظری درباره داوری مسابقه آینده تیم استقلال نداشتند و هر گونه نامه، تماس تلفنی و مصاحبه ای از سوی باشگاه استقلال با کمیته داوران فدراسیون فوتبال و یا درباره آن صورت نگرفته و جای تأسف و تأمل دارد که چرا آقای اصفهانیان بر اساس شنیده های بی اساس و بدون مدرک و مستندات لازم درباره خبری که ساخته ذهن برخی باندهای رسانه ای است، صحبت می کنند؟!

 همچنین از مدیرعامل باشگاه نفت تهران که پیش از این اخلاق مدار و جوانمردانه رفتار کردند انتظار داشتیم که بر اساس برخی خبرهای بدون منبع اظهاراتی شائبه برانگیز درباره موضوع داوری انجام ندهند.

 امیدواریم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بررسی روند چگونگی ساخت این شایعه با متخلفین برخورد لازم و قانونی را انجام دهند.

نکته ای که مثل روز، روشن و عیان به نظر می رسد این است که از طرف باشگاه استقلال حتی یک مصاحبه و اظهارنظر مکتوب و یا شفاهی درباره داوری مسابقه استقلال مقابل نفت صورت نگرفته و مسئولیت هرگونه اخلال و وقوع اتفاق عجیب در جریان مسابقه فردا بر عهده شایعه سازان و مسئولانی است که بدون تحقیق و تشخیص لازم درباره یک شایعه بی اساس صحبت کردند.


در پایان لازم به تاکید است که حق شکایت از شایعه پردازان و جریان سازان برای باشگاه استقلال محفوظ است و در صورت لزوم بعد از دیدار تیم های استقلال و نفت تهران درباره این مسئله اطلاع رسانی کامل تری صورت خواهد گرفت.


  اخبار ورزشی  - ایسنا