ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بمباران افشارزاده کار دستش داد


وزیر ورزش و جوانان بابت نقل‌وانتقالات اخیر استقلال تذکراتی به سرپرست این باشگاه داده است.

خبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی، به استقلال پیوست، فرشید باقری آبی‌پوش شد، وریا غفوری سومین خرید استقلال؛ این خبرهایی بود که در سه روز اخیر از باشگاه استقلال منتشر شد تا سر و صدای خریدهای خوب این تیم در نقل‌وانتقالات گوش فلک را کَر کند. به اصطلاح مدیران فوتبالی می‌توان گفت بهرام افشارزاده در فصل نقل‌وانتقالات همه جا را بمباران کرد، بمبارانی که کار دست او داد.

روز جمعه و در تعطیلات آخر هفته، بختیار رحمانی به استقلال پیوست، روز گذشته (شنبه) هم که دومین روز تعطیلات بود استقلالی‌ها با فرشید باقری قرارداد بستند و صبح امروز وریا غفوری آبی‌پوش شد. این سه خرید استقلال باعث شد محمود گودرزی، وزیر ورزش‌وجوانان به سرپرست این باشگاه تذکر بدهد؛ تذکر نه از این بابت که چرا استقلال این بازیکنان را خریده است، بلکه از این بابت که چرا استقلالی‌ها رقم بسیار بالایی در قراردادهای آنها نوشته‌اند.

وزیر ورزش به استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها اعلام کرده بود که مسئولان این باشگاه سقف پرداختی به بازیکنان‌ را رعایت کنند. در این بین از رقم یک میلیارد و 150 میلیون تومان تا یک میلیارد و 200 میلیون تومان صحبت به میان آمده بود اما استقلالی‌ها بیشتر از این به بازیکنان جدید خود پول داده‌اند و همین مسئله باعث ناراحتی و عصبانیت گودرزی شده است.

وزیر ورزش‌وجوانان با اشاره به پرداخت این پول از بیت‌المال به سرپرست آبی‌پوشان تذکر داده که مقابل این خریدها را بگیرد و نباید رقمی که در قرارداد بازیکنان نوشته می‌شود، بیشتر از آن چیزی باشد که وزارت ورزش مبنی بر سقف پرداختی روی آن تأکید داشته است. گودرزی حتی به افشارزاده گفته که اگر رویه خریدهای این تیم به این شکل ادامه داشته باشد فکر دیگری خواهد کرد و به همین دلیل سرپرست باشگاه استقلال فعلاً نقل‌وانتقالات پر سر و صدای خود را متوقف کرده است. شنیده شده استقلالی‌ها با دو بازیکن ملی‌پوش هم صحبت کرده بودند که به دلیل ناراحتی وزیر فعلاً پروژه جذب آنها متوقف شده است.

این در شرایطی است که منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران گزینه اصلی جانشینی افشارزاده است؛ اگر چه خبرهای تایید نشده‌ای هم مبنی بر ناراحتی منصوریان از این اتفاق شنیده شده چرا که این دو در سال گذشته در نفت تهران با هم دچار مشکل شده بودند.

در هیئت مدیره هم تغییراتی صورت خواهد گرفت و مقداد نجف‌نژاد، عباس کردنوری و شاهرخ سبک‌دست از این باشگاه رفتنی هستند. باید منتظر ماند و دید این تغییرات چه زمانی عملی خواهد شد اگر چه گفته شده شاید این اتفاق تا چند روز آینده رخ دهد.


ویدیو مرتبط :
اشتباهAssassin کار دستش داد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شوخی جهانی افشارزاده کار دستش داد(گزارش تصویری)بهرام افشارزاده امروز با حضور در جمع بازیکنان تیمش با آنها به گفتگو نشست.

مدیرعامل استقلال که دیروزدر محل تمرینات تیمش حاضر شده بود بار دیگر با مشت زنی به شکم بازیکنانش خبرساز شد.

چندی پیش بود که مدیرعامل استقلال با تکرار چنین حرکتی و در ادامه انتشار آن در سایت‌های جهانی خبرساز شده بود و این‌بار نیز با حضور در تمرین استقلال آن را تکرار کرد.

او در ابتدا و در حالی که با بازیکنان تیمش خوش و بش می‌کرد قصد انجام این کار روی امیرحسین صادقی را داشت که کاپیتان دوم استقلال با خواندن دست افشارزاده مانع آن شد اما جاسم کرار که به نظر می‌رسید از این حرکت خبر نداشت به سمت مدیرعامل تیمش رفت  و البته قربانی مشت‌های او شد.

همانطور که در عکس‌ها مشخص است کرار به شدت از مشتی که مدیرعامل تیمش به او زده بود احساس درد کرده و در آغوش افشارزاده جا گرفته است.

 

اخبار,اخبار ورزشی,اخبارافشارزاده

 

اخبار,اخبار ورزشی,اخبارافشارزاده

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

 

اخبار ورزشی - تسنیم