ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

برهانی:رفتم دستشویی و چهار دقیقه بیشتر در رختکن نبودم!/ مگر خانه خاله است که قهر کنمبرهانی:رفتم دستشویی و چهار دقیقه بیشتر در رختکن نبودم!/ مگر خانه خاله است که قهر کنم

نمی‌‌دانم این شایعات از کجا درآمده، من به دستشویی رفته بودم و قبل از من هم ساموئل رفته بود.سه چهار دقیقه هم بیشتر در رختکن نبودم و زود برگشتم

آرش برهانی

سایت گل- آرش برهانی مهاجم سرعتی استقلال در بازی با مس کرمان هم در ترکیب ثابت این تیم حضور نداشت و رفتن او به رختکن قبل از نیمه‌ اول باعث شد تا شایعه قهر برهانی بابت نیمکت‌نشینی شنیده شود.

بعد از بازی رسانه ها خبر دادند برهانی قهر کرده و به رختکن رفته ولی کریم بوستانی مربی استقلال به رختکن رفته تا او را دوباره روی نیمکت بیاورد.با این حال آرش شایعه قهر به خاطر نیمکت نشینی را تکذیب می کند.او در خصوص مسائلی که بعد از بازی عنوان شد می گوید:«نمی‌‌دانم این شایعات از کجا درآمده که خودم خبر ندارم. من به دستشویی رفته بودم و قبل از من هم ساموئل رفته بود.سه چهار دقیقه هم بیشتر در رختکن نبودم و زود برگشتم.»

برهانی ادامه می دهد:«مگر خانه خاله است که بخواهم قهر کنم،من از این بچه‌بازی ها بلد نیستم. زمانی که من به دستشویی رفتم قلعه‌نویی آمده بود که بگوید گرم کنم. وقتی دید نیستم، سؤال کرد برهانی کجاست که بچه‌ها گفتند به دستشویی رفته است. ایشان هم از آقای بوستانی خواست به من بگوید سریع‌تر برگردم و آماده شوم و به زمین بروم. 40 دقیقه هم بازی کردم ولی اصلا نگذاشتم ناراحتی روی کارم تأثیر بگذارد.»

او در قسمتی از حرف هایش در مورد نیمکت نشینی اش تاکید می کند:«من و هیچ بازیکن دیگری از ذخیره شدن خوشحال نمی شود ولی من حاشیه ای درست نمی کنم.باید در تمرینات اینقدر خوب باشم که در ترکیب ثابت قرار بگیرم ولی وقتی نیمکت نشین باشم طبیعی است که ناراحت می شوم.»..../گل

 


ویدیو مرتبط :
چی شد؟هیچی رفتم دستشویی اومدم!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خانه تمیز فقط در 30 دقیقه 

نظم,تمیز کردن خانه

 

صبح روز تعطیل پس از گذاشتن گوشی تلفن و دریافت خبر ورود مهمان هایی كه ساعاتی دیگر از راه می رسند فكر و ذهنتان درگیر همه چیز و همه جا می شود: چه بپزم، چه بخرم، چه كنم. اتاق پذیرایی به هم ریخته، سینك ظرفشویی پر از ظرف صبحانه، اتاق خواب نامرتب، سرویس های نه چندان تمیز همه و همه در ذهنت می چرخند، سر جایتان نشسته اید ولی سرتان از این همه كار نكرده به دوران می افتد چطور به همه كارها برسید

اگر بگویم كه فقط ظرف ۳۰ دقیقه می توانید خانه ای مرتب داشته باشید لابد باور نمی كنید، این كار، آن طور هم كه فكر می كنید سخت نیست، فقط كافی است به چند راهكار توجه كنید.

 

 

۳ گام اصلی عبارتند از: حذف كردن، سازماندهی، پنهان كردن!


اول از اتاق خواب شروع كنید، روتختی را سریع مرتب كنید. اگر صندوق یا كشو در این اتاق دارید، هر آنچه كه كف اتاق یا هر جای دیگر به چشم می خورد به سرعت داخل كشوها یا صندوق بگذارید و در آن را ببندید. حالااین اتاق مرتب است. به سراغ كارهای دیگر برویم.

 

حذف كردن

روزنامه های تاریخ گذشته، جعبه های مقوایی، باقیمانده غذا و ظرف های آن، قوطی كنسرو و چیزهایی كه به نظرتان به درد نگهداری نمی خورد را داخل یك كیسه زباله بزرگ بریزید و روی تراس یا داخل كابینت زیر ظرفشویی، دور از چشم مهمان ها قرار دهید.

 

پاك كردن

آینه دستشویی، میز ناهارخوری، میز قهوه و پیشخوان آشپزخانه از نقاطی هستند كه در بدو ورود، تمیزی آن چشم نواز است و كثیفی آن هم سریع به چشم می آید. به سرعت دست به كار شوید و روی آنها را پاك كنید. اگر وقت داشتید با جاروی دستی و یا برقی بعضی نقاط را تمیز كنید.

 

مرتب كردن

بایستید! نگاهی دقیق به كل فضای پذیرایی بیندازید، جاهایی را كه باید مرتب شوند را به خاطر بسپارید، كوسن ها و رومبلی را مرتب كنید، اگر روزنامه جدید دارید داخل جا روزنامه ای بگذارید.

 

پنهان كردن

مخفی كردن چیزهایی كه واقعاً ضروری نیست مثل جعبه وسایل خرت و پرت هایی كه گاهی سراغشان می روید و كیف های سفری كه قبل از سفر به كارتان نمی آید را داخل صندوقخانه یا انباری بگذارید و تا خروج كامل مهمان ها به سراغشان نروید.

 

روشن كردن شمع

چند عدد شمع معطر روشن، فضای خانه شما را عطرآگین می كند. موقع خرید این شمع ها دقت كنید اسانس ملایم داشته باشند زیرا اسانس های قوی ایجاد دلزدگی می كند. خسته شدید! درست ۳۰ دقیقه! حالابا خیال راحت می توانید به بقیه كارها برسید و نگران ورود مهمان هایتان نباشید.