ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

برتری 10 گله ایران قبل از بازی قرقیزستان


تیم ملی فوتبال ایران در حالی به مصاف قرقیزستان می رود که در تاریخ فوتبال ملی ما تنها 2 بازی برابر این تیم برای ایران ثبت شده است.

ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران در حالی به مصاف قرقیزستان می رود که در تاریخ فوتبال ملی ما تنها 2 بازی برابر این تیم برای ایران ثبت شده است.

اولین بازی ما با قرقیزستان در روز 14 خرداد وبازی دوم در روز 19 خرداد سال 76 ثبت شده است.

*این 2 بازی در مسابقات مقدماتی جام جهانی 1998 فرانسه انجام شده است وایران در دمشق با نتیجه 7-0 برنده شد ودر تهران 3-1 پیروز شد ویکی از معدود اشتباهات عابدزاده در دوران فوتبالش در این بازی شکل گرفت.

*بازی اول

ایران 7 قرقیزستان 0

گلزنان:

کریم باقری(35)

کریم باقری(51)

علی دایی(57)

فرهاد مجیدی(68)

مهرداد میناوند(76)

علی موسوی(82)

فرهاد مجیدی(88)

بازیکنان ایران:

عابدزاده،افشین پیروانی،یحیی گل محمدی،محمد خاکپور،رضا شاهرودی(مهرداد میناوند)،مهدی مهدوی کیا،حمید استیلی،کریم باقری،علیرضا منصوریان(فرهاد مجیدی)،علی دایی(علی موسوی)،خداداد عزیزی

مربی تیم ملی:محمد مایلی کهن

*بازی دوم

ایران 3 قرقیزستان1

گلها:

خداداد عزیزی(3)

کریم باقری(51)

خداداد عزیزی(77)

گل قرقیزستان(دقیقه 16)

بازیکنان ایران:

عابدزاده،افشین پیروانی،اکبر استاد اسدی،یحیی گل محمدی(حمید استیلی)،مهرداد میناوند(داریوش یزدانی)،مهدی مهدوی کیا،کریم باقری،علیرضا منصوریان،فرهاد مجیدی(علی موسوی)،علی دایی،خداداد عزیزی


ویدیو مرتبط :
خلاصه بازی: قرقیزستان 1-1 ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اتفاق عجیب در فوتبال ایران؛ بازیکن لیگ برتری با یک پا بازی می‌کند!اخبار,اخبار ورزشی , لیگ برتر

 

یکی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر با یک پا فوتبال بازی می کند!

 یکی از بازیکنان خارجی شاغل در فوتبال کشورمان شرایط عجیبی دارد به طوری که مجبور است برای اینکه وضعیتش به خطر نیفتد با یک پای سالم فوتبال بازی کند!

این بازیکن خارجی مدتی است که از ناحیه رباط پای چپ دچار پارگی شده و حتی چندین پزشک هم این موضوع را تائید کرده اند اما این بازیکن کماکان با پای چپی که رباط ندارد فوتبال بازی می کند!
 
این بازیکن که در تمرینات و مسابقات با پای بانداژ شده بازی می کند در پاسخ به این سوال  که چرا با این شرایط باز هم به بازی ادامه می دهی پاسخ تاسف آوری می دهد: «اگر پایم را عمل کنم باشگاه دیگر به من پول نمی دهد. این موضوع را خود مسئولان باشگاه به من گفته اند و من هم برای اینکه باید برای خانواده ام پول بفرستم مجبورم با این پا بازی کنم!»
اخبار ورزشی - نامه