ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

برانکو دروازه بان پرسپولیس راانتخاب کرد


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در تعطیلات نیم فصل به دنبال پیدا کردن دروازه بانی برای تیمش بود تا جانشین سوشا مکانی کند، گزینه مورد نظرش را انتخاب کرد و وی بامداد سه شنبه وارد تهران می شود.

خبرگزاری مهر:‌ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در تعطیلات نیم فصل به دنبال پیدا کردن دروازه بانی برای تیمش بود تا جانشین سوشا مکانی کند، گزینه مورد نظرش را انتخاب کرد و وی بامداد سه شنبه وارد تهران می شود.

تیم فوتبال پرسپولیس نیم فصل اول پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را در شرایطی به پایان برد که در تعطیلات نیم فصل دو دروازه بان اصلی خود را از دست داد. ایمان صادقی که گلر دوم سرخپوشان بود راهی تیم دسته اولی خونه به خونه شد.

سوشا مکانی که مرد شماره یک پرسپولیس در نیم فصل اول بود به دنبال انتشار برخی تصاویرش در فضای مجازی بازداشت شد و پس از آزادی هم اجازه حضور در تمرینات این تیم را پیدا نکرد تا برانکو ایوانکوویچ به دنبال پیدا کردن جانشین وی باشد.

برانکو در اظهار نظری که چند روز پیش داشت تاکید کرد برای انتخاب دروازه بان پرسپولیس ۱۵ گزینه را زیر نظر گرفته و در نهایت مرد شماره یک سرخپوشان برای نیم فصل دوم را انتخاب کرد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که گزینه نهایی برانکو ایوانکوویچ برای حضور در پرسپولیس «الکساندر لوبانف» دروازه بان ۳۰ ساله ازبکستانی است که قرار است بامداد سه شنبه وارد تهران شود و پس از انجام مذاکرات نهایی قراردادش را با سرخپوشان امضا کند.ویدیو مرتبط :
برانکو در راه پرسپولیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

برانکو پس از درگذشت دروازه بان سابق پرسپولیس چه گفت؟اخبار,اخبار ورزشی ,تیم فوتبال پرسپولیس

عزیز اصلی روز پنج شنبه دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرآنلاین برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به ماسبت درگذشت عزیز اصلی دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی پیامی را صادر کرد.

او که با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس حرف زده است در این مورد می گوید:«شنیدن خبر درگذشت دروازه بانی که افتخارات زیادی برای تیم فوتبال پرسپولیس رقم زده قطعا برای همه دوست داران پرسپولیس ناراحت کننده است. این مصیبت وارده را به خانواده سوگوار اصلی و همه اهالی فوتبال ایران به ویژه همبازیان سابق ایشان تسلیت می گویم.»

 اخبار ورزشی - خبرآنلاین