ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بدشانسی بزرگ برای علیرضا حقیقیاخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی در حالی اولین بازی خود در ترکیب ثابت ماریتیمو را پشت سر گذاشت که یک واکنش فوق العاده باعث مصدومیت مجدد وی شد.

به گزارش ورزش سه علیرضا حقیقی در حالی 90 دقیقه به بازی خود در ترکیب ماریتیمو ادامه داد که مصدومیت قدیمی وی شرایط سختی را برای دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران فراهم کرده بود.

حقیقی روی یک واکنش و خروج از دروازه برای مهار موقعیت تک به تک با حریف از ناحیه کتف مصدوم شد. این مصدومیت در جام ملت های آسیا نیز برای گلر اول ایران شرایط دشواری را ایجاد کرده بود.

وی پس از پایان بازی دیدار تیمش به همراه کادر پزشکی تیمش راهی بیمارستان شد تا وضعیت دقیق مصدومیتش مشخص شود.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه


ویدیو مرتبط :
برای عاشقان علیرضا حقیقی.......

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای علیرضا حقیقی صادر شداخبار ,اخبار ورزشی,حکم علیرضا حقیقی

 

اخبار ورزشی - حکم علیرضا حقیقی صادر شد/ کسر 15 درصد از قرارداد و بازگشت به روبین‌کازان

رویانیان درباره آخرین وضعیت حقیقی دروازه‌بان پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه گفت: شب گذشته با علیرضا حقیقی نشستی داشتیم.

بنده درباره اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و راه آهن روی داد با ایشان صحبت کردم و تاکید کردم باشگاه بر اساس قوانین داخلی خود در اینباره تصمیم‌گیری خواهد کرد. از سوی دیگر باشگاه روبین کازان خواهان بازگشت این بازیکن به روسیه شده است و از آنجا که روبین کازان با علیرضا حقیقی قرارداد داشته، طبق درخواست باشگاه کازان، این بازیکن به این باشگاه بر می‌گردد.

رویانیان درباره تصمیم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: امروز با آقای سالارکیا معاون حقوقی باشگاه صحبت کردم و ایشان موضوع جریمه 15 درصدی حقیقی را به ما اعلام کرد. به هر حال سرمربی تیم، علیرضا حقیقی را در اختیار باشگاه قرار داده بود و ما این موضوع را بررسی کرده و کمیته انضباطی رأی خود را به ما اعلام کرد.

 

بنده حتی تصمیم داشتم با آقای دایی صحبت کنم تا اگر ایشان تصمیم جدیدی می‌گیرند آنرا مد نظر قرار بدهیم و با روبین کازانی‌ها صحبت کنیم.

 

به هر حال آقای دایی همیشه شاگردان خود را دوست دارد و همیشه خیر و صلاح آنها را می‌خواهد اما با توجه به اینکه حقیقی طبق قرارداد دو باشگاه تا پایان نیم فصل اول به صورت قرضی در اختیار ما قرار گرفته بود و باشگاه روبین کازان هم خواهان بازگشت او شده بود، نمی‌توانستیم مخالفت کنیم.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین