ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

باقری: شاگرد یکی از بهترین مربیان شده‌ام


هافبک جدید تیم فوتبال استقلال تهران درباره انتخاب این تیم توضیحاتی داد و گفت: خوشحالم که شاگرد یکی از بهترین مربیان ایران شده‌ام.

خبرگزاری مهر: فرشید باقری با ابراز رضایت از پیوستن به تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خوشحالم که به تیم استقلال آمدم. من از چند تیم پیشنهاد داشتم اما پس از صحبت با دوستانم و حضور منصوریان در استقلال به این نتیجه رسیدم که به این تیم بیایم و شاگرد یکی از بهترین مربیان حال حاضر کشور بشوم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا با وجود مذاکره با باشگاه پرسپولیس به این تیم نرفت، گفت: پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است اما به این نتیجه رسیدم که با آبی پوشان قرارداد ببندم و در این تیم فوتبالم را ادامه بدهم.

هافبک جدید تیم استقلال در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهم به اعتمادسرمربی استقلال پاسخ بدهم.


ویدیو مرتبط :
مربیان پیشاهنگی-مهندس رضامصطفی نژاد ارومیه-وسایر مربیان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بهترین مربیان یک دهه گذشته جهاندر این فهرست که تفاوتی بین مربیان تیم های باشگاهی و تیم های ملی قائل نشده است؛ الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد انگلیس در رده دوم قرار دارد و خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید اسپانیا سوم است.

 

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم آرسنال انگلیس را بهترین مربی یک دهه گذشته دنیا معرفی کرد.

در این فهرست که تفاوتی بین مربیان تیم های باشگاهی و تیم های ملی قائل نشده است؛ الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد انگلیس در رده دوم قرار دارد و خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید اسپانیا سوم است.

فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال 10 مربی برتر یک دهه گذشته جهان رابه شرح زیر انتخاب کرده است:

1) آرسن ونگر از فرانسه با 142 امتیاز

2) الکس فرگوسن از اسکاتلند با 133 امتیاز

3) خوزه مورینیو از پرتغال با 115 امتیاز

4) گاس هیدینک از هلند با 112 امتیاز

5) فابیو کاپلو از ایتالیا با 106 امتیاز

6) لوییس فیلیپه اسکولاری از برزیل با 101 امتیاز

7) رافائل بنیتس از اسپانیا با 97 امتیاز

8) کارلو آنجلوتی از ایتالیا با 92 امتیاز

9) مارچلو لیپی از ایتالیا با 88 امتیاز

10) مارچلو آلبرتو بیلسا از آرژانتین با 86 امتیاز.../عصر ایران