ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

باقریان: استیماچ باید توقعات را برآورده کند


مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد که سرمربی کروات این تیم باید بعد از تعطیلات لیگ برتر توقعات را در نتیجه گرفتن برآورده کند.

خبرگزاری تسنیم: اصغر باقریان در خصوص تقابل سپاهان و ذوب‌آهن در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: الان همه بازی‌ها سخت است و باید در زمین مسابقه بجنگیم. اگر می‌خواهیم مدعی باشیم و به کورس قهرمانی برگردیم باید بیشتر تلاش کنیم. مطمئناً کار تیم‌ها در نیم‌فصل دوم سخت می‌شود، چون 10 تیم برای قرار گرفتن در بین سه تیم اول می‌جنگند و شش تیم هم می‌خواهند جزو سقوط‌کننده‌ها نباشند.

وی به اهمیت کسب امتیاز در دیدار مقابل ذوب‌آهن اشاره کرد و راجع به نتایج ضعیف سپاهان با استیماچ اظهار داشت: عملکرد فنی این مربی خوب است و باید این را در نظر گرفت که استیماچ به دلیل فشردگی مسابقات فرصت لازم را نداشت تا از لحاظ فنی روی تیم کار کند. مطمئناً تعطیلی لیگ برتر فرصت خوبی است تا او کارهایش را انجام دهد و این مربی باید بعد از تعطیلی لیگ برتر توقعات را برآورده کند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد وضعیت پادوانی و پریرا که هنوز کارت بازی آنها صادر نشد است، تصریح کرد: ما تمامی اقدامات را انجام داده‌ایم، اما به دلیل تعطیلات سال نوی میلادی، تماس‌های ما با فدراسیون برزیل بی‌نتیجه مانده است. بازی کردن آنها در دربی اصفهان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و فعلاً کارت بازی این دو بازیکن صادر نشده است.

باقریان در مورد بحث مذاکره باشگاه تراکتورسازی با مهدی شریفی خاطر نشان کرد: گلایه ما از مسئولان باشگاه تراکتورسازی این است که چرا با باشگاه سپاهان وارد مذاکره نشده‌اند. آنها با شریفی صحبت کرده‌اند و مطمئناً ذهن او درگیر می‌شود. با این حال شریفی می‌تواند از دانشگاه انصراف بدهد و با این شرایط سرباز می‌شود. اینکه او بخواهد در سپاهان بماند یا از این جدا شود، دست خودش خواهد بود.


ویدیو مرتبط :
گفتگو با ایگور استیماچ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

استیماچ: مقابل ذوب‌آهن باید خودم هم بازی کنماخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 شایسته این پیروزی بودیم
استیماچ: مقابل ذوب‌آهن باید خودم هم بازی کنم/ از بازیکنانم خواستم عصبی نشوند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان از پیروزی تیمش در اولین تجربه مربیگری در ایران اظهار خوشحالی کرد.

ایگور استیماچ که در نخستین تجربه سرمربیگری‌اش در سپاهان موفق شد نفت تهران را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد، در کنفرانس خبری گفت: از این برد بسیار خوشحال هستم، به این دلیل که همانطور که روز گذشته اعلام کردم، برای بازی اول سخت بود که چه بازیکنانی را انتخاب کنم.

وی با اشاره به رویارویی تیمش با نفت تهران در نخستین تجربه حضورش روی نیمکت سپاهان افزود: از این برد خوشحالم، چون اولین تیمی که می‌خواستم با آنها روبه‌رو شوم، تیم نفت بود. تیمی جوان و سرعتی که بازی برای هر تیمی مقابل نفت سخت است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: بازیکنان تیم نفت در هر 5 دقیقه یک بار خودشان را زمین می‌انداختند و وقت بازی را تلف می‌کردند البته در انتهای بازی ریتم بازی را به دست گرفتیم و مهمترین مسئله برای ما گرفتن 3 امتیاز بود چون در برابر تیم بسیار خوبی بازی می‌کردیم و از الان به بعد 4 روز برای آماده کردن خود در دیدار جام حذفی وقت داریم.

استیماچ با قدردانی از بازیکنان خود تصریح کرد: با توجه به شرایط بازی هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم و تا انتهای دیدار برتر از حریف بودیم و به طور قطع شایسته این پیروزی بوده که باید از کادر فنی و مدیرعامل تیم تشکر کنم.

وی در پاسخ به این سوال که سپاهان 2 نیمه متقاوت را از خود نشان داد، خاطرنشان کرد: اتفاق چندان بزرگی رخ نداد و در بین نیمه از بازیکنانم خواستم به شاید اشتباهات داور و وقت تلف کردن حریف عصبی نشوند و ما در این نیمه تنها سرعت پاس خود را تغییر دادیم و با پاس‌های سرعتی شرایط بازی را در دست گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اشتباهات خط دفاعی تیمش بیان کرد: خط دفاع ما عالی نبود اما عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و من از عقیلی خواستم در خط دفاع به خوبی مدیریت کند و برای پاس‌دهی به جلو بیاید اما متأسفانه شرایط زمین برای پاسکاری کوتاه چندان مطلوب نیست.

استیماچ تصریح کرد: از نظر من کرمی بهترین بازیکن ما بود و همه آنچه باید انجام دهد را به خوبی به نمایش گذاشت و تنها یک اشتباه را در این دیدار داشت و همانطور که اشاره کردم با چنین زمینی باید شرایط ما درک کنید.

وی درباره عملکرد رحمان احمدی در این دیدار خاطرنشان کرد: رحمان بسیار خوب بود و در توپ‌های بلند عملکرد بسیار خوبی داشت و با توجه به اینکه احمدی به خوبی از پاهایش استفاده می‌کند به گونه‌ای نفر آخر دفاعی ما در این دیدار بود و با توجه به اینکه تیم حریف بازی دفاعی را ارائه می‌داد و فاصله مهاجمان حریف با دروازه ما بسیار بود در این شرایط تاکتیک احمدی به کمک ما آمد.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت خط دفاع خود در جام حذفی و دیدار مقابل ذوب‌آهن، خاطرنشان کرد: در دیدار با ذوب‌آهن کرمی را در اختیار نداریم و تنها دفاع ما هادی عقیلی است که فکر می‌کنم با این وضعیت خودم نیز باید به بازی بروم. البته علی‌احمدی نیز تمرینات خوبی را پشت‌ سر گذاشته است و امیدوارم هر چه سریعتر به بهترین حالت خود باز گردد و در تقویت خط دفاع به ما کمک کند البته این را باید دانست که خط دفاع تنها 2 دفاع وسط نیستند و دفاع‌های کنار نیز در دیدار ذوب‌آهن می‌توانند به ما کمک کنند.

 

اخبار ورزشی-  تسنیم