ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بازدید نماینده رئال مادرید از امکانات سپاهان


خواکین ساگوئس مدیر فونداسیون باشگاه رئال مادرید که امروز وارد اصفهان شده بود ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با دکتر مهرزاد خیلیان دیدار کرد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از پایگاه خبری سپاهان، خواکین در ابتدای حضور خود در مجموعه باغ فردوس باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از زمین های تمرین، استخرها، چمن های طبیعی و مصنوعی، زمین ماسه، رختکن‌ها، سالن‌های سرپوشیده، رستوران‌ها، سالن های بدنسازی و ... باشگاه در کمپ فردوس بازدید کرد.

در ادامه خواکین در دیدار با مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن سپاس از میزبانی خوب که از وی در باشگاه انجام پذیرفت امکانات باشگاه سپاهان را امکاناتی خوب و مناسب برای یک باشگاه در ایران خواند و کمپ فردوس را یک کمپ زیبا و مجهز در ایران قلمداد کرد.

وی تاکید کرد که با بازدیدهایی که از باشگاه های مختلف در ایران داشته ایم در نهایت تصمیم می گیریم که کمپ بزرگ رئال مادرید را کجا و با همکاری کدام باشگاه راه اندازی کنیم.

دکتر مهرزاد خلیلیان نیز در این نشست ضمن معرفی و ارائه تاریخچه ای از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه رئال مادرید را یک الگوی بزرگ جهانی در فوتبال دانست و از برنامه های آموزشی این باشگاه در سراسر جهان قدردانی کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که فونداسیون باشگاه رئال و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بتوانند در راستای اهداف مشترک، برنامه های دو جانبه ای را با یکدیگر برگزار کنند.


ویدیو مرتبط :
بازدید بنیتز از امکانات باشگاه رئال مادرید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیشنهاد سرمربی اسبق رئال مادرید به سپاهان


مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد که سرمربی پیشین رئال مادرید جزو گزینه‌هایی است که به این باشگاه پیشنهاد شده است.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد که سرمربی پیشین رئال مادرید جزو گزینه‌هایی است که به این باشگاه پیشنهاد شده است.

اصغر باقریان درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: پیشنهادات مختلفی به دست‌مان رسیده و در حال بررسی این پیشنهادات هستیم. برخی از پیشنهادات خیلی خوب است ولی نباید در انتخاب سرمربی عجله کرد. بیشتر از هواداران نگران هستیم ولی دلیلی نمی‌شود که عجله کنیم.

وی در مورد شایعه توافق با نیکو کواچ عنوان کرد: تاکنون پیشنهاد یا رزومه‌ای از این مربی به دست ما نرسیده و برای نخستین بار است که نام او را می‌شنوم. ما باید بهترین تصمیم را بگیریم تا 2 ماه آینده نگویند انتخاب‌تان اشتباه بوده است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به گزینه‌های سرمربیگری سپاهان گفت: همانطور که گفتم نام‌های بزرگی به ما پیشنهاد شده است که یکی از آنها برند شوستر مربی آلمانی است که سابقه هدایت رئال مادرید را دارد. باید برررسی کنیم که گزینه‌هایی مانند شوستر به درد سپاهان می‌خورند یا نه.

باقریان در مورد حرف‌وحدیث‌های بوجود آمده در روزهای اخیر مبنی بر اینکه محرم نویدکیا سرمربی سپاهان خواهد شد و مطرح شدن گزینه‌های خارجی بازی با افکار عمومی است، گفت: اگر قرار بود ترس و واهمه‌ای داشته باشیم که پیش از این محرم سرمربی شده بود. محرم شرایط مربیگری ندارد.