ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

بارسلونا به دنبال جذب مدافع والنسیا


مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا با تأیید این موضوع که این تیم برای جذب مدافع ۳۰ ساله والنسیا اقدام کرده، تأکید کرد اولویت باشگاه جذب یک مدافع میانی است.

تسنیم: مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا با تأیید این موضوع که این تیم برای جذب مدافع ۳۰ ساله والنسیا اقدام کرده، تأکید کرد اولویت باشگاه جذب یک مدافع میانی است.

 باشگاه بارسلونا تا کنون مارک‌آندره تِر اشتگن، کلودیو براوو، ایوان راکیتیچ و لوئیز سوارز را در نقل‌و‌انتقالات تابستانی 2014 به خدمت گرفته است ولی حالا اولویت این باشگاه جذب یک مدافع میانی است تا جای کارلس پویول را که در پایان فصل اخیر اعلام بازنشستکی کرد، پر کند.

آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: برای جذب ژرمی مَتیو، مدافع میانی والنسیا اقدام کرده‌ایم و باشگاه والنسیا هم از این موضوع مطلع است. اگر موفق به جذب این مدافع فرانسوی نشویم سراغ گزینه‌های دیگری در این پست می‌رویم.

وی افزود: امیدواریم تا باشروع فصل جدید لالیگا موفق به جذب یک مدافع میانی شویم. اگر پیش از این نیاز به بازیکنی در این پست داشتیم حتماً به دنبال جذب آن می‌رفتیم. بارسا به دنبال بازیکنی در پست دفاع است که بتواند چندین سال بهترین عملکرد را داشته باشد و در حال حاضر هم در فکر جذب چنین بازیکنی هستیم.

سوبی‌سارتا در پایان خاطرنشان کرد: جذب مدافع میانی هدف 80 الی 90 درصد باشگاه‌های بزرگ اروپایی است و این فقط به این بستگی ندارد که ما به دنبال چه هستیم. به جز داوید لوئیز که به پاری‌سن‌ژرمن پیوست هنور انتقال برجسته‌ای در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی در بین مدافعان صورت نگرفته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کاتالان‌ها برای جذب ژرمی مَتیو، مدافع فرانسوی والنسیا پیشنهاد 20 میلیون یورویی داده‌اند.


ویدیو مرتبط :
والنسیا 0 - 1 بارسلونا | گل مسی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

غول های ایتالیا به دنبال مدافع جوان بارسلونا


چهار باشگاه بزرگ ایتالیا به دنبال بارترا مدافع آینده‌دار بارسلونا هستند.

خبرگزاری فارس: چهار باشگاه بزرگ ایتالیا به دنبال بارترا مدافع آینده‌دار بارسلونا هستند.

مطبوعات اسپانیا گزارشی را ارائه دادند مبنی بر اینکه چهار باشگاه ایتالیایی در ژانویه برای جذب مارک بارترا مدافع بارسلونا با یکدیگر رقابت می‌کنند.

غول های ایتالیا به دنبال مدافع جوان بارسلونا

بازیکن 24 ساله فقط در شش بازی این فصل لالیگا به میدان رفته و به همین خاطر احتمال اینکه نیوکمپ را ترک کند افزایش یافته است.

نشریه اسپورت چاپ کاتالونیا گزارش داده که فیورنتینا، اینتر، یوونتوس و میلان آماده‌اند تا 12 میلیون یوروی مورد نیاز برای جذب بارترا را بپردازند.