ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ایران همچنان در رده چهاردهم/ آمریکا به قهرمانی نزدیک شداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

المپیک 2012 - لندن

ایران همچنان در رده چهاردهم/ آمریکا به قهرمانی نزدیک شد

خبرگزاری فارس: در پایان شب چهاردهم المپیک 2012 لندن کاروان ورزش ایران همچنان در رده چهاردهم جدول توزیع مدال‌ها باقی ماند. 

روند مدال آوری ورزشکاران ایران در روز چهاردهم مسابقات المپیک 2012 لندن همچنان ادامه پیدا کرد و به لطف مدال نقره صادق گودرزی در کشتی آزاد تعداد مدال های کاروان ورزش ایران دو رقمی شد و به عدد 10 رسید.

با این حال کشورمان پس از کسب دهمین مدال خود از المپیک 2012 لندن (4 مدال طلا، 5 نقره و یک برنز) مانند دو روز گذشته همچنان در رده چهاردهم جدول توزیع مدال‌ها باقی ماند.

در صدر جدول نیز آمریکا در روزهای پایانی فاصله خود را با چین بیشتر کرد تا پس از اینکه چین به لطف میزبانی المپیک 2008 عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد؛ آمریکا پس از یک دوره وقفه دوباره به قهرمانی المپیک برسد.

بریتانیای میزبان نیز همچنان جایگاه خود در رتبه سوم جدول حفظ کرد تا بخت‌های روسیه برای تکرار رتبه سومی المپیک پکن کمرنگ‌تر شود. آرژانتین هم اولین مدال طلای خود را در تکواندو کسب کرد.

در پایان رقابت‌های روز دوازدهم المپیک 2012 لندن 82 کشور صاحب مدال شده‌اند که از این تعداد 48 کشور به مدال طلا رسیدند تا 5 کشور نسبت به روز گذشته به کشورهای کسب کننده مدال طلا اضافه شوند.

 

*جدول رده بندی مدال های المیپک 2012 لندن در پایان روز چهاردهم:

 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


ویدیو مرتبط :
رده بندی بسکتبال قهرمانی آسیا: ایران ۶۸-۶۳ ژاپن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ایران در رده چهاردهم باقی ماند/ رسیدن دوباره آمریکا به صدراخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

المپیک 2012 - لندن

ایران در رده چهاردهم باقی ماند/ رسیدن دوباره آمریکا به صدر

خبرگزاری فارس: در پایان شب سیزدهم المپیک 2012 لندن کاروان ورزش ایران همچنان در رده چهاردهم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.خبرگزاری فارس: ایران در رده چهاردهم باقی ماند/ رسیدن دوباره آمریکا به صدر

پس از درخشش ورزشکاران ایران در مسابقات المپیک 2012 لندن ایران، افتخارآفرینی‌های کاروان ورزش ایران در روز سیزدهم ادامه داشت و محمد باقری معمتد، تک نماینده کشورمان در تکواندو یک نقره دیگر را برای ایران به ارمغان آورد. بر همین اساس کاروان ایران با نهمین مدال خود از المپیک 2012 لندن (4 مدال طلا، 4 نقره و یک برنز) مانند روز گذشته همچنان در رده چهاردهم جدول توزیع مدال‌ها باقی ماند.

در صدر جدول نیز تغییر و تحولاتی رخ داد و پس از اینکه شب گذشته آمریکا از لحاظ تعداد مدال، کاروان چین را پشت سر گذاشت، از لحاظ ارزش مدال نیز با کسب 5 مدال طلا در روز سیزدهم که در رأس آنها فوتبال زنان قرار داشت، یک روز موفق را سپری کرده و دوباره در پایان این روز صدرشنین جدول توزیع مدال‌ها شد.

میزبان نیز با کسب 3 طلای دیگر جایگاه خود در رتبه سوم جدول را تثبیت کرد.

در پایان رقابت‌های روز دوازدهم المپیک 2012 لندن 80 کشور صاحب مدال شده‌اند که از این تعداد 43 کشور به مدال طلا رسیدند تا یک کشور نسبت به روز گذشته به کشورهای کسب کننده مدال طلا اضافه شود.

 

*جدول رده بندی مدال های المیپک 2012 لندن در پایان روز سیزدهم:

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب