ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

امیر قلعه نویی: این پیروزی برای تراکتور خیلی مهم بود / روی ضدحمله گل زدیماخبارورزشی,خبرهای ورزشی,قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیروزی مقابل الهلال عربستان را بسیار برای تیمش ارزشمند خواند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز سه شنبه شب در گروه C رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در دوحه موفق شد مقابل الهلال عربستان به برتری رسیده و راهی مرحله بعدی مسابقات شود.

امیر قلعه نویی پس از این پیروزی اظهار کرد: این پیروزی بسیار ارزشمندی برای تیم ما بود. چراکه این پیروزی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به تیم ما روحیه داده و ما را به سوی جلو سوق داده است. تراکتورسازی در هر دو نیمه بازی هماهنگی را به اجرا گذاشت و ما نهایت تلاش خود را به کار بردیم تا در نیمه نخست گلی دریافت نکنیم و موفق به انجام این کار هم شدیم.

سرمربی تراکتور در ادامه افزود: در نیمه دوم روش بازی خود را تغیر دادیم و حملات بیشتری را در دستور کار قرار دادیم و توانستیم در لحظه مناسب گل نخست خود را به ثمر برسانیم. پس از آن، سعی کردیم به ضدحملات تکیه کنیم و با گل دوم توانستم پیروزی را از آن خود کنیم.

تراکتورسازی با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و راهی مرحله بعدی شد.

 

اخبار ورزشی - مهر


ویدیو مرتبط :
شعار هواداران تراکتور علیه مدیریت و قلعه نویی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فرهاد مجیدی برای گفتن تسلیت به خانه امیر قلعه نویی رفتفرهاد مجیدی برای گفتن تسلیت به خانه امیر قلعه نویی رفت

 فرهاد و فرزاد مجیدی به خانه امیر قلعه نویی رفتند تا درگذشت مادرش را به او تسلیت بگویند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

فرهاد مجیدی همراه با بردارش فرزاد و علی فتح الله زاده به خانه امیر قلعه نویی در ولنجک رفت تا درگذشت مادر سرمربی استقلال را به او تسلیت بگوید.

مجیدی که هفته قبل و با نامه خداحافظی اش هرچه در دل داشت را علیه قلعه نویی به کار برده بود تا مربی استقلال هم در مقابل ، حسابی از خجالت او در آید برای عرض تسلیت راهی خانه قلعه نویی شد. 

او برای این کار رفت به دفتر علی فتح الله زاده تا با او به خانه قلعه نویی برود و جالب اینجاست که مجیدی و فتح الله زاده هم در این چند روزه حسابی از خجالت هم در آمده بودند ولی این مصیبت تلخ وارده به مربی استقلال سبب شد تا آنها در کنار هم بنشینند و چند دقیقه ای را گپ بزنند. قلعه نویی که این روزها اصلا روحیه خوبی ندارد وقتی مجیدی را در خانه اش دید ، او را در آغوش گرفت و پذیرای پیام تسلیتش شد.

اگرچه عده ای این اتفاق را شروعی برای بازگشت مجیدی به استقلال می دانند اما بعید به نظر می رسد ، این سناریو به فیلمی هندی بدل شود./خبرآنلاین