ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

اعتراض طالب لو به لیزر تماشاگران


دروازه بان استقلال نسبت به نور لیزر تماشاگران خوزستانی اعتراض کرد. خبرگزاری فارس: وحید طالب لو در دقیقه ٤٠ بازی به سمت نیمکت تیمش رفت و از کادر فنی این تیم خواست بابت نور لیزر ممتد تماشاگران به مسئولان برگزاری بازی اعتراض کنند. سرپرست موقت استقلال هم با ناظر بازی در این باره صحبت کرد.


*هنگامی که پروپیچ در محوطه جریمه استقلال خوزستان سرنگون شد مظلومی و کادر فنی استقلال همگی به داور اعتراض کردند.

*محسن کریمی با پای لنگ لنگان به رختکن رفت.

* فرشاد بختیاری زاده مربی گلرهای استقلال خوزستان وقتی دید فرزاد مجیدی به داور اعتراض می کند به سمت سرپرست موقت استقلال رفت و با وی جرو بحث کرد. این جرو بحث تا ورودی تونل ادامه داشت تا اینکه دیگر مربیان مانع ادامه این قضیه شدند.


ویدیو مرتبط :
مازندلیگ/حواشی تشویق و اعتراض تماشاگران نساجی(لیگ یک)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طالب‌لو: به کی‌روش اعتراض نکردم 

طالب‌لو: به کی‌روش اعتراض نکردم

 

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه اگر ناامید بود، فوتبال را کنار می‌گذاشت، گفت: تمام هدفم این است که امسال بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

وحید طالب‌‍لو در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مورد وضعیتش در تیم شاهین‌ بوشهر ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم شاهین به دلیل مشکلاتی که در این فصل داشت، با فراز و نشیب‌های بسیار مواجه شد اما در این شرایط هم توانست نتایج خوبی را کسب کند و تا پایان هفته دوازدهم در رده هشتم قرار بگیرد.

وی در مورد حضور فیروز کریمی در تیم شاهین بوشهر اضافه کرد: آقای کریمی مربی بزرگ و قابل احترامی است و قطعا تیم شاهین با هدایت این مربی آینده خوبی را پیش رو خواهد داشت.

دروازه‌بان تیم فوتبال شاهین در مورد اعتراضش به دعوت نشدن به تیم ملی اظهار داشت: من اعتراضی به کادرفنی و کی‌روش نکردم و تنها واقعیت را گفتم. در این مدت همه دروازه‌بان‌ها حداقل یکبار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند اما این فرصت در اختیار من قرار نگرفته است.

طالب‌لو با بیان اینکه شاهین بوشهر کمترین گل‌خورده را در دوازده هفته گذشته لیگ برتر داشته است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط خوبی دا‌رم و مربیان تیم ملی می‌توانند یک فرصت به من داده و به اردوی تیم ملی دعوتم کنند.

وی ادامه داد: دوست دارم همانند همه بازیکنان به تیم ملی کشورم کمک کنم و اگر این فرصت در اختیارم قرار بگیرد، تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا به مربیان تیم ملی نشان دهم در شرایط خوبی قرار دارم و کاملا آماده‌ام.

دروازه‌بان تیم فوتبال شاهین در پایان گفت: در شرایط فعلی اصلا ناامید نیستم، اگر ناامید بودم فوتبال را کنار می‌گذاشتم. در حال حاضر تمام هدفم موفقیت به همراه تیم شاهین و دعوت دوباره به تیم ملی است.