ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

آذری: شرافت مان را به باد نمی دهیم


مدیرعامل ذوب آهن گفت: شرافت مان را از سر راه نیاورده ایم که به سادگی آن را به باد بدهیم.

کاپ: سعید آذری درباره اینکه مسئولان باشگاه استقلال بلیت رفت و برگشت آبادان برای مسابقه فینال جام حذفی در تاریخ 10 خرداد را تهیه کرده اند اظهار داشت: هنوز به طور کتبی و رسمی در این باره پیامی از سازمان لیگ به دست ما نرسیده است. احتمالا چون باشگاه استقلال به سازمان لیگ نزدیک است و ما فاصله 500 کیلومتری تا تهران داریم کمی زمان می برد تا اخباری این چنینی به دست مان برسد. اگر دوستان به ما هم خبر بدهند بد نیست چون شاید ما کمتر ضرر کنیم.

وی افزود: ساکنان اصفهان و خوزستان می دانند که یکی از پرترددترین مسیرهای هوایی همین مسیر است و اگر ما دیر برای تهیه بلیت اقدام کنیم مجبور می شویم یک هواپیما چارتر کرده و در این شرایط اقتصادی 60 میلیون تومان پول اضافه پرداخت کنیم. متاسفانه این قبیل ناهماهنگی روحیه ما را آزار می دهد. داشتن وحدت رویه در تصمیم گیری ها نه تنها به سازمان لیگ بلکه به باشگاه ها هم کمک خواهد کرد. امیدوار هستیم با حضور مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون این قبیل مسائل را شاهد نباشیم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره برگزاری فینال در خرمشهرگفت: مشخص است افرادی که این شهر را برای برگزاری این مسابقه در نظر گرفته اند از شرایط فوتبال در سطح بالا بی اطلاع هستند. هر مسابقه فوتبالی قرار است برگزار شود ابتدا شرایط محل برگزاری را می سنجند. اما متاسفانه چنین تدابیری در این باره اندیشیده نشده است.

آذری در این باره که با توجه به بازی مرحله یک هشتم نهایی ذوب آهن در آسیا مشکلی برای بازی در تاریخ 10 خرداد دارند یا نه خاطرنشان کرد: به هر حال ما که به همه تصمیمات سازمان لیگ گردن نهاده ایم. این یکی هم کنار بقیه. سال گذشته برای موردی مشابه همین از ما و مسئولان نفت دعوت شد و پس از تعامل تاریخی تعیین و مسابقه برگزار شد. اما این بار ظاهرا به دلیل نبود همان وحدت رویه ای که گفتند شرایط به این شکل رقم خورده است.

مدیرعامل ذوب آهن که تیمش در هفته پایانی باید با استقلال خوزستان مسابقه بدهد در ارتباط با خواسته پرسپولیسی ها برای بازی شرافتمندانه مقابل این تیم خوزستانی اظهار داشت: به اعتقاد من هرکسی در هفته پایانی برای خودش بازی می کند. پرسپولیس خودش باید همت داشته باشد که از ابتدای فصل نشان داده زحمتش را کشیده، کادر رهبری اش خوب بوده، کادر مدیریتش تلاش کرده، بازیکنانش سنگ تمام گذاشته و هوادارانش تا پای جان این تیم را تشویق کردند. بنابراین مشکلی از این بابت نباید وجود داشته باشد و پرسپولیس خودش باید تلاش کند.

وی ادامه داد: از طرفی راه آهن هم که کاندیدای سقوط است به هر سه امتیاز برای حکم بقایش در جدول لیگ برتر نیاز دارد و می تواند بازی سختی را پیش روی پرسپولیس قرار دهد. ما هم مقابل یکی دیگر از کاندیداهای قهرمانی بازی داریم. استقلال هم در قم باید با صبایی بازی کند که ممکن است برای این تیم مشکل ساز شود. در واقع همه به سه امتیاز روز آخر نیاز دارند.

آذری اضافه کرد: خود ما هم به سه امتیاز این بازی چشم دوخته ایم. سال گذشته و در هفته آخر بود که ما 52 امتیازی شدیم و به رتبه چهارم رسیدیم. ما شرافت مان را از سر راه نیاورده ایم که به سادگی آن را به باد بدهیم.در روز پایانی هر اتفاقی ممکن است حادثه چند سال پیش را فراموش کرده اید؟ روزی که ما با یک مساوی قهرمان می شدیم مقابل فولاد با چهار گل شکست خوردیم. عیسی اندوی بهترین دروازه بان لیگ در یک بازی ضعیف چهار گل افتضاح خورد.

وی تاکید کرد: به همین دلیل است که معتقدم باید در روز آخر همه متمرکز بر بازی خودشان باشند. ما هم با تمام توان در اهواز به مصاف استقلال خوزستان خواهیم رفت. امیدوارم همه تیمها که شرافتمندانه توانمندی شان را در لیگ نشان دادند در هفته پایانی هم شرافتمندانه فوتبال بازی کنند. کاری که ذوب آهن انجام خواهد داد.


ویدیو مرتبط :
آذری .رقص آذری .رقص پسره آذری .رقص پا آذری صبحان مشکین

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آذری: شرافت‌مان را به باد نمی‌دهیم


مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: شرافت‌مان را از سر راه نیاورده ایم که به سادگی آن را به باد بدهیم.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، سعید آذری درباره اینکه مسئولان باشگاه استقلال بلیت رفت و برگشت آبادان برای مسابقه فینال جام حذفی در تاریخ 10 خرداد را تهیه کرده‌اند، اظهار داشت: هنوز به طور کتبی و رسمی در این باره پیامی از سازمان لیگ به دست ما نرسیده است. احتمالاً چون باشگاه استقلال به سازمان لیگ نزدیک است و ما فاصله 500 کیلومتری تا تهران داریم، کمی زمان می‌برد تا اخباری این‌چنینی به دست مان برسد. اگر دوستان به ما هم خبر بدهند، بد نیست، چون شاید ما کمتر ضرر کنیم.

وی افزود: ساکنان اصفهان و خوزستان می‌دانند که یکی از پرترددترین مسیرهای هوایی همین مسیر است و اگر ما دیر برای تهیه بلیت اقدام کنیم، مجبور می‌شویم یک هواپیما چارتر کرده و در این شرایط اقتصادی 60 میلیون تومان پول اضافه پرداخت کنیم. متاسفانه این قبیل ناهماهنگی روحیه ما را آزار می‌دهد. داشتن وحدت رویه در تصمیم‌گیری‌ها نه تنها به سازمان لیگ بلکه به باشگاه ها هم کمک خواهد کرد. امیدوار هستیم با حضور مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون این قبیل مسائل را شاهد نباشیم.

مدیرعامل ذوب‌آهن درباره برگزاری فینال در خرمشهر گفت: مشخص است افرادی که این شهر را برای برگزاری این مسابقه در نظر گرفته‌اند، از شرایط فوتبال در سطح بالا بی‌اطلاع هستند. هر مسابقه فوتبالی قرار است برگزار شود، ابتدا شرایط محل برگزاری را می‌سنجند اما متاسفانه چنین تدابیری در این باره اندیشیده نشده است.

آذری در این باره که با توجه به بازی مرحله یک‌هشتم نهایی ذوب‌آهن در آسیا مشکلی برای بازی در تاریخ 10 خرداد دارند یا نه؟ خاطرنشان کرد: به هر حال ما که به همه تصمیمات سازمان لیگ گردن نهاده‌ایم، این یکی هم کنار بقیه. سال گذشته برای موردی مشابه همین از ما و مسئولان نفت دعوت شد و پس از تعامل تاریخی تعیین و مسابقه برگزار شد. اما این بار ظاهراَ به دلیل نبود همان وحدت رویه‌ای که گفتند شرایط به این شکل رقم خورده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که تیمش در هفته پایانی باید با استقلال خوزستان مسابقه بدهد در ارتباط با خواسته پرسپولیسی‌ها برای بازی شرافتمندانه مقابل این تیم خوزستانی اظهار داشت: به اعتقاد من هر کسی در هفته پایانی برای خودش بازی می‌کند. پرسپولیس خودش باید همت داشته باشد که از ابتدای فصل نشان داده زحمتش را کشیده، کادر رهبری‌اش خوب بوده، کادر مدیریتش تلاش کرده، بازیکنانش سنگ تمام گذاشته و هوادارانش تا پای جان این تیم را تشویق کردند. بنابراین مشکلی از این بابت نباید وجود داشته باشد و پرسپولیس خودش باید تلاش کند.