دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

معرفی خودروهای سدان روز ایران


راهنمای تصویری خرید خودرو، سدان بزرگ


ویدیو مرتبط :
معرفی هیوندای جنسیس (سدان) 2015

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

با کیفیت ترین خودروهای ایران معرفی شدند


در نخستین ماه از سال 1391 چهار خودروی مونتاژی ژاپنی توانستند صدر جدول باكیفیت‌ترین خودروهای سواری ایران را به خود اختصاص دهند.

خبرگزاری ایسنا: درنخستین ماه از سال 1391 چهار خودروی مونتاژی ژاپنی توانستند صدر جدول باكیفیت‌ترین خودروهای سواری ایران را به خود اختصاص دهند.

براساس آخرین ارزیابی‌های انجام شده، در فروردین ماه امسال خودروهای نیسان تیانا، نیسان ماكسیما، نیومزدا 3 و سوزوكی گرند ویتارا به ترتیب به عنوان باكیفیت‌ترین خودروهای ایران معرفی شدند.

رتبه‌های پنجم تا دهم این رده‌بندی نیز به ترتیب به خودروهای مگان، پژو 206 اس.دی، تندر 90 ایران خودرو، تندر 90 پارس خودرو، پژو 206 و هیوندای آوانته اختصاص یافت.

در پایین این رده‌بندی نیز نام خودروهایی مانند سایپا X131 پارس خودرو، سایپا X132، سایپا X131، چری ویانا و ام.وی.ام 110 به چشم می‌خورد.ناگفته نماند كه كیفیت خودروها ارتباط مستقیمی با قیمت آن‌ها دارند.

در گروه وانت نیز وانت كاپرا از نظر كیفی صدرنشین شد و وانت مزدا تك كابین، وانت دیزل زامیاد، وانت نیسان سی.ان.جی و وانت مزدا دوكابین رده‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

در گروه مینی‌بوس و اتوبوس، اتوبوس بین‌شهری ولوو B9، مینی‌بوس هیوندای كروز و اتوبوس شهری LCK رده‌های دوم و سوم را بدست آوردند.در گروه كامیون و كامیونت نیز كامیون ولوو FH صدرنشین شده و كامیونت ایسوزو NPR و كامیونت ایسوزو NKR دوم و سوم شدند.

در فروردین ماه امسال در مجموع 22 مدل خودروی سواری،‌ پنج وانت، سه مدل مینی‌بوس واتوبوس و شش مدل كامیون و كامیونت مورد ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران قرار گرفتند.