دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

در آلبوم تصویری ببینید: «چگونه زیست شناسی باعث حفظ جهان می‌شود؟»راه یافتگان به مرحله نهایی سومین دوره انتخاب برترین تصاویر زیستی انجمن زیست شناسی انگلیس معرفی شدند.

 رقابت عكاسی زیستی این دوره تحت عنوان «چگونه زیست شناسی باعث حفظ جهان می شود؟» برگزار می‌شود.

«آنا فیلیپا اسكارپا» با تهیه عكس از ردیفی از كیسه های حاوی تخم های سگ ماهی Schyliohinus canicula در آكواریوم «واسكو دوگاما» لیسبون و «وانگ چی كوینگ» با عكسبرداری از مزرعه خزه های دریایی در استان فیجیان چین به مرحله نهایی راه یافته اند.

همچنین «ویلیام ریچاردسون» با عكس جمع آوری گرده گل های وحشی توسط زنبور عسل در فولام و «محمد منیرالزمان» برای تهیه عكس از لوله های آزمایشگاهی حاوی جلبك در آزمایشگاه دانشگاه تنسی، در كنار چند عكس دیگر توسط هیأت داوران برگزیده شده و به مرحله نهایی راه یافته اند.

برندگان نهایی ماه اكتبر (مهرماه) در خانه چارلز داروین لندن معرفی خواهند شد و عكس های برگزیده در كنار مجموعه ای از تصاویر زیستی عكاسان جوان در هفته زیست شناسی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرند.

فواید زیست شناسی , زیست شناسی و حفظ جهان
جمع آوری گرده گل های وحشی توسط زنبور عسل

فواید زیست شناسی , زیست شناسی و حفظ جهان
تخم های سگ ماهی درون كیسه های شفاف

فواید زیست شناسی , زیست شناسی و حفظ جهان
بررسی رشد جلبك ها در لوله های آزمایشگاهی

فواید زیست شناسی , زیست شناسی و حفظ جهان
مزرعه خزه دریایی برای تولید سوخت زیستی

 خبرگزاری  ایسنا


ویدیو مرتبط :
پلاسماکلاستر باعث حفظ و احیا رطوبت پوست می شود

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احمقانه ترین حوادث جهان را ببینید